
Дизайнерски таванен прожектор бял GU10 70mm въртящ се и накланящ се - Vo
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 5.79 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цвят | Сив |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Монтажен отвор | 65 mm |
| Форма | Кръгъл |
| Напрежение | 230 V |
| Входяща мощност | 6 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W |
| Стил | Други |
| Брой крушки | 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия |
| Количество в опаковката | 1 |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Дълбочина на вграждане | 35 mm |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 500 lm |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Series | PINEDA Eglo |
| Производител | Eglo |

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Индустриални
В наличност
За вграждане, накланяне, метал
В наличност
Индустриални
В наличност
Хром
Модерни, LED лампи
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност

LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, за вграждане, 230V
В наличностМодерни, LED лампи
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност
Дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Дърво


LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност

Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност