
Rabalux 5048 - LED Прожектор, луна SOLANGE 4xLED/6W/230V
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично точково осветление за таванЛампичките могат да се насочват
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | ESSENTIALS LIMBALI Philips, ESSENTIALS LIMBALI Philips, ESSENTIALS LIMBALI Philips, ESSENTIALS LIMBALI Philips, ESSENTIALS LIMBALI Philips, ESSENTIALS LIMBALI Philips, ESSENTIALS LIMBALI Philips, ESSENTIALS LIMBALI Philips, ESSENTIALS LIMBALI Philips, ESSENTIALS LIMBALI Philips, ESSENTIALS LIMBALI Philips, ESSENTIALS LIMBALI Philips |
| Производител | Philips Massive |

Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, хром, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност

Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност

Повърхностни светлини
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стомана
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност



GU10, LED
В наличност
230V
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Малък
В наличност



Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка