
Модерен вграден прожектор бял GU10 50mm - Chels
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Polux, който имаме на склад на цена 14.05 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Форма | Кръгъл |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Тип | Спот |
| Място | Баня |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Стил | Други |
| Series | TURYN Polux |
| Производител | Polux |

Модерни
В наличност
Модерни, повърхностни светлини

LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, повърхностни светлини, метал
В наличност
Модерни, LED лампи, метал
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност


230V
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни, метал
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност

Модерни, скандинавски
В наличностМодерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност
E27, LED
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка