
Кръгъл вграден прожектор бял GU10 70mm 2-светлина - Hubs
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично насочено осветление за таван.Осветителните тела са регулируеми.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Напрежение | 230 V |
| Стил | Други |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 3 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Series | ESSENTIALS LIMBALI Philips |
| Производител | Philips Massive |

Модерни
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални
В наличностМодерни, индустриални
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка


Стъкло
В наличност
Повърхностни светлини, метал
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностМодерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка

230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличностМодерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

С осветление
В наличност

Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка