
Eglo 96913 - LED Точково осветително тяло VEDRA 1 3xLED/3,5W/230V
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 19.83 и с гаранция от 3 години.
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
|---|---|
| Материал на лампи и аплици | Метал |
| Цвят | Сив |
| Тип | Спот |
| Стил | Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Входяща мощност | 3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 900 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 1500 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W |
| Брой крушки | 3 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Series | PERITO Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, пластмаса
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставкаМодерни
В наличностБезплатна доставкаМодерни, бронз
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностМодерни
В наличност

Стъкло
В наличностМодерни, индустриални
В наличностБезплатна доставкаМодерни
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Модерни, бронз, стъкло
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставкаМодерни, индустриални
В наличностБезплатна доставкаМодерни, LED лампи
В наличностМодерни, LED лампи, бронз
В наличностБезплатна доставкаМодерни, индустриални
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност
230V, повърхностни светлини, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

С осветление
В наличност

Ключ за осветление, 230V
В наличност
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка

Лят мрамор, дизайн, монтаж на стена
В наличностБезплатна доставка
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка