







Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Черно-оранжева висяща лампа със стъклен абажур Lumina - Trio
| Основен материал на осветлението | Стъкло |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Абажур | С абажур |
| Лека форма | Кръгъл |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Материал | Стъкло/метал |
| Мощност | 2 W |
| Брой крушки | 3 бр. |
| Тип контакт | E14 |
| Тегло | 2.055 kg |
| Дължина | 68.8 cm |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Енергиен клас | E |
| Серия | Lumina |
| Дизайн | Модерен |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Стъкло |
| Цвят | Oranžová/черен |
| Material | Стъкло/метал |
| Производител | Trio |



Скандинавски, с димер, в кухнята
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, кръгъл
В наличностБезплатна доставка

Метал, ключ за осветление, в кухнята

Метал, модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличност
Метал
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, модерни, в кухнята

Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка



Стъкло, метал, пластмаса
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Метал, дърво
В наличност

Стъкло, метал, модерни
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални, с димер
В наличност

Стъкло, модерни
В наличност

200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

240×260 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал


198×130×192 cм
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

80×60 cм

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност