
Globo 15431-1 - Стенен спот BEMMO 1xE27/25W/230V
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Light Prestige, който имаме на склад на цена 63.64 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Форма | Полукръгъл, Полукръгъл, Полукръгъл, Полукръгъл, Полукръгъл, Полукръгъл, Полукръгъл, Полукръгъл, Полукръгъл, Полукръгъл, Полукръгъл, Полукръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | REUS Light Prestige, REUS Light Prestige, REUS Light Prestige, REUS Light Prestige, REUS Light Prestige, REUS Light Prestige, REUS Light Prestige, REUS Light Prestige, REUS Light Prestige, REUS Light Prestige, REUS Light Prestige, REUS Light Prestige |
| Производител | Light Prestige |

230V
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Дърво, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво, индустриални
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, ключ за осветление, индустриални
В наличност

Метал, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Малък
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Метал
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност