
Плафон TORIZO 5xE27/15W/230V черен
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя SmartLED, който имаме на склад на цена 33.88 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Series | BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED |
| Производител | SmartLED |

230V
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Индустриални
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Дърво, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Малък
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Стомана
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност

Метал
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, от дъб
В наличност