
ONLI - Настолна лампа ASTE 1xE27/15W/230V 45 cm черен/златист
Ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практична настолна LED лампа за вътрешна и външна употреба. Чрез докосване на бутона на лампата лесно се регулира яркостта в 3 нива. Време за зареждане: 3–4 часа. Време на работа: до 7 часа. Вградена батерия 2x Li-ion с капацитет 800 mAh. Зареждане чрез включения USB-C кабел. Степен на защита IP44 - защита срещу прах и пръскаща вода.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Температура на светлината | 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Общ светлинен поток | 187 lm, 187 lm, 187 lm, 187 lm, 187 lm, 187 lm, 187 lm, 187 lm, 187 lm, 187 lm, 187 lm, 187 lm |
| Тип | Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, включени, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, включени |
| Еквивалент на класическата крушка | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Капацитет | 1600 mAh, 1600 mAh, 1600 mAh, 1600 mAh, 1600 mAh, 1600 mAh, 1600 mAh, 1600 mAh, 1600 mAh, 1600 mAh, 1600 mAh, 1600 mAh |
| Метод на свързване | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Жавот на батерията | 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h |
| Тип щепсел | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W, 1,8 W |
| Series | STEPP Halo Design, STEPP Halo Design, STEPP Halo Design, STEPP Halo Design, STEPP Halo Design, STEPP Halo Design, STEPP Halo Design, STEPP Halo Design, STEPP Halo Design, STEPP Halo Design, STEPP Halo Design, STEPP Halo Design |
| Производител | Halo design |

Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
С щипка, модерни, LED лампи
В наличност
С щипка, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, на бюрото
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, метал
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, ключ за осветление, на бюрото
В наличност
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, метал
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Модерни, LED лампи, метал
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Метал
В наличност

Малък
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка