
LED Димируема сензорна настолна лампа TOLEDO LED/8W/230V 3000-6500K
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна настолна лампа с функция за зареждане. Регулиране на яркостта и смяна на цвета на светлината чрез сензорен превключвател на корпуса на осветителното тяло. Зарежда се с USB кабел. Тип батерия: Li-ion; 1800 mAh.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| С димер | Да |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис |
| Функция | LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление, LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление |
| Метод на свързване | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| Общ светлинен поток | 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm |
| Капацитет | 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | INIESTA Eglo, CHARGER LAMP, INIESTA Eglo, CHARGER LAMP, INIESTA Eglo, CHARGER LAMP, INIESTA Eglo, CHARGER LAMP, INIESTA Eglo, CHARGER LAMP, INIESTA Eglo, CHARGER LAMP, INIESTA Eglo, CHARGER LAMP, INIESTA Eglo, CHARGER LAMP, INIESTA Eglo, CHARGER LAMP, INIESTA Eglo, CHARGER LAMP, INIESTA Eglo, CHARGER LAMP, INIESTA Eglo, CHARGER LAMP |
| Производител | Eglo |

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, метал
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Ключ за осветление, метал
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, метал
В наличност
Ключ за осветление, стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
С щипка, ключ за осветление, метал
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
