
Brilagi - Плафон RESNA 1xE27/60W/230V Ø 40 см бежов
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя halo design, който имаме на склад на цена 111.16 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Лампа/Аплик, Лампа/Аплик, Лампа/Аплик, Лампа/Аплик, Лампа/Аплик, Лампа/Аплик, Лампа/Аплик, Лампа/Аплик, Лампа/Аплик, Лампа/Аплик, Лампа/Аплик, Лампа/Аплик |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Series | TOSCANA Halo Design, CANDY Halo Design, TOSCANA Halo Design, CANDY Halo Design, TOSCANA Halo Design, CANDY Halo Design, TOSCANA Halo Design, CANDY Halo Design, TOSCANA Halo Design, CANDY Halo Design, TOSCANA Halo Design, CANDY Halo Design, TOSCANA Halo Design, CANDY Halo Design, TOSCANA Halo Design, CANDY Halo Design, TOSCANA Halo Design, CANDY Halo Design, TOSCANA Halo Design, CANDY Halo Design, TOSCANA Halo Design, CANDY Halo Design, TOSCANA Halo Design, CANDY Halo Design |
| Производител | Halo design |

230V
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, скандинавски, кръгъл
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Модерни

Ключ за осветление, спалня и дневна, комплекти
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, дърво, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност

Рустик, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ориенталски
В наличност
Стъкло, модерни, рустик
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
230V
В наличност
Детски люлки
В наличност

Малък
В наличност


Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка