
Светлосиньо двойно легло 160x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Maumere – Maison de Rêve
112×208×246 cм, модерни, тапицирани легла, скандинавски
1536 € / 3004,15 лв.

Кремаво двойно легло 160x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Maumere – Maison de Rêve
112×208×246 cм, модерни, тапицирани легла, скандинавски
1536 € / 3004,15 лв.

Бежово двойно легло 160x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Maumere – Maison de Rêve
112×208×246 cм, модерни, тапицирани легла, скандинавски
1536 € / 3004,15 лв.
Светлосиньо двойно легло 160x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Maumere – Maison de Rêve
Размери 112×208×246 cм
Избран вариант:Светлосиньо двойно легло 160x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Maumere – Maison de Rêve
История на цените
- 31.05.2026 г. - 1536 € / 3004,15 лв.
- 30.05.2026 г. - 1536 € / 3004,15 лв.
- 22.03.2026 г. - 1282,65 € / 2508,65 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Светлосиньо двойно легло 160x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Maumere – Maison de Rêve
Размери
| Ширина: | 208 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 246 cм |
| Височина: | 112 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен, Скандинавски |
|---|---|
| Материал | Тапицирани легла |
| С място за съхранение | Да |
| С табла за глава | Да |
| Комплекти | С подматрачна рамка |
| Материал на тапицерията на леглото | Плат |
| Цвят | Син |
| Тип табла за легло | Гладка |
| Държава на произход | PL |
| Височина на крачетата | 1 cm |
| Централна греда | Не |
| Монтажна височина на ламелите (от земята нагоре) | 20 |
| Височина на таблата на леглото | 77 cm |
| Височина на рамката на леглото | 35 cm |
| Тегло | 114 kg |
| Размер | 160x200 |
| Дължина | 246 cm |
| Тип | Ниско |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели |
| Материал на ламелите | Масивно дърво |
| Материал на задната част | Тапициран материал |
| Включени ламели | Да |
| Серия | Maumere |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 340 g/m² |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Тип решетка | Ламел |
| Включен матрак | Не |
| Аксесоари | С място за съхранение/без крачета/с табла |
| Материал на конструкцията | Метал/масив бор/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 90000 martindale |
| Тапицерия | Eclipse 20 |
| Тапицерски материал | Шенил |
| Material | Тапицерия |
| Производител | Maison de Rêve |
Подобни продукти

Синьо тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 160x200 cm Myra Pillow – Bonami Selection
105×160×200 cм, модерни, тапицирани легла

Бежово двойно легло 160x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lotte – Meise Möbel
105×181×222 cм, тапицирани легла, скандинавски
В наличност
Боксспринг легло в кафяво-сив цвят с място за съхранение 180x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×180×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Тапицирано двойно легло с включена подматрачна рамка в цвят горчица 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×187×207 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Легло Нани, Katrina без матрак, 140x200
140×200 cм, модерни, тапицирани легла
За изпращане след 1 ден
Светлосиво двойно тапицирано легло с включена подматрачна рамка 180x200 cm Kumo – Bobochic Paris
112×203×216 cм, модерни, от дъб

Легло Латекс Екон, Stella, 160x200
160×200 cм, модерни, тапицирани легла
За изпращане след 1 ден
Боксспринг легло в кремаво-ествествен цвят с място за съхранение 160x200 cm Asahi – Maison de Rêve
105×169×212 cм, модерни, от бук
В наличност
Тъмносиво двойно легло 180x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Atesio – Meise Möbel
103×199×225 cм, тапицирани легла, скандинавски

Легло Нани, Martina без матрак, 140x200
140×200 cм, тапицирани легла, с крачета
За изпращане след 1 ден
Светлосиво тапицирано двойно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 180x200 cm Baleine – Maison de Rêve
120×198×219 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Легло Нани, 140x190
30×140×190 cм, метални легла, с място за съхранение
За изпращане след 1 ден
Легло Sissy от PU кожа в бял цвят 160x200см.
90×160×213 cм, тапицирани легла, с крачета
В наличност
Бежово тапицирано двойно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 160x200 cm Shell – Maison de Rêve
125×178×219 cм, модерни, тапицирани легла

Сиво-синьо двойно легло 160x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Mattis – Meise Möbel
105×180×218 cм, тапицирани легла, скандинавски

Кафяво борово двойно легло с решетка 180x200 cm Retreat - Karup Design
93×186×226 cм, рустик, от бор

Легло Velar от плат с място за съхранение в цвят мокка 160x200см.
160×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Легло Troy от меламин в орехов цвят 140x190см.
100×140×190 cм, от орех, дървени легла
В наличност
Бежово тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 200x200 cm Martina – Micadoni
101×246×246 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Синьо тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 180x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
115×184×220 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Светлокафяво двойно легло 180x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Solvo – Maison de Rêve
66×191×236 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Легло Нани, 140x190
30×140×190 cм, дървени легла, с място за съхранение
За изпращане след 1 ден
Легло Мебели Ирим, City 2012, 160x200
160×200 cм, дървени легла, с крачета
За изпращане след 1 ден
Легло Alexia от плат в сив цвят 160x200см.
114×160×216 cм, тапицирани легла, с крачета
В наличност
Легло Paradise, 160x200
35×160×200 cм, тапицирани легла, с крачета
За изпращане след 1 ден
Бежово боксспринг легло 160x200 cm Massello – Meise Möbel
114×162×208 cм, модерни, от дъб
В наличност
Легло Латекс Екон, Calma, 160x200
160×200 cм, дървени легла, тапицирани легла
За изпращане след 1 ден
Легло Troy от меламин в орехов цвят 150x200см.
100×150×200 cм, от орех, дървени легла
В наличност
Светлокафяво двойно легло 160x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Juno – Windsor & Co Sofas
100×170×210 cм, модерни, тапицирани легла

Бежово тапицирано двойно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 180x200 cm Lizzano – Meise Möbel
105×198×219 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Сиво боксспринг легло 160x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×164×210 cм, модерни, тапицирани легла

Зелено тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 200x200 cm Solange – Micadoni
90×242×236 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
Най-добрите продукти от Bonami

Тъмносива градинска кутия за съхранение Emily – Keter
58×118×45 cм, от пластмаса, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бял кош за пране и табуретка в едно , 20 л Candy - Wenko
Квадратна, пластмаса, за мръсни дрехи
В наличност
Кошница за пикник – Orion

Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност
Черна сушилня за дрехи Infinity Flex 30m – Vileda
128×56×304 cм, сгъваем, интериор
В наличност
Синьо детско спално бельо Футбол, 135 x 200 cm - Catherine Lansfield
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×40×59 cм, с капак, квадратна
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Стенни линии за сушилня за дрехи - Wenko
7×48×7 cм, интериор, висящи
В наличност
Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Синьо памучно капитонирано покривало за легло 220x230 cm Floral Patchwork – Bianca
220×230 cм, памучен, височина
В наличност
Зелен компостер 2 бр. 125 l – Maximex
В наличност
Висяща сушилня за дрехи в сребрист цвят 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cм, интериор, висящи
В наличност
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Матово черна самозалепваща метална поставка за кърпи Bivio – Wenko
Самозалепващи се, с вакуум, диаметър
В наличност
Сгъваема грил маса 134x52 cm Unity – Keter
90×52×134 cм, от пластмаса, от метал
В наличност
Тъмнокафява градинска кутия за съхранение – Keter
64×155×72 cм, от пластмаса, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Черна кофа за боклук , 3 л Leman - Wenko
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност









