
Бежово боксспринг легло 180x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cм, модерни, тапицирани легла, боксспринг
1945,65 € / 3805,36 лв.

Бежово боксспринг легло 160x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cм, модерни, тапицирани легла, боксспринг
-13 %1189 € / 2325,48 лв.
1359 € / 2657,97 лв.

Боксспринг легло в кафяво-сив цвят 180x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×180×200 cм, модерни, тапицирани легла, боксспринг
-13 %1203 € / 2352,86 лв.
1375 € / 2689,27 лв.

Синьо боксспринг легло 160x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cм, модерни, тапицирани легла, боксспринг
-30 %1210 € / 2366,55 лв.
1729 € / 3381,63 лв.

Синьо боксспринг легло 160x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×160×200 cм, модерни, тапицирани легла, боксспринг
-30 %1161 € / 2270,72 лв.
1659 € / 3244,72 лв.

Синьо боксспринг легло 180x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×180×200 cм, модерни, тапицирани легла, боксспринг
-30 %1245 € / 2435,01 лв.
1779 € / 3479,42 лв.

Сиво боксспринг легло 160x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cм, модерни, тапицирани легла, боксспринг
-15 %1376,15 € / 2691,52 лв.
1619 € / 3166,49 лв.

Бежово боксспринг легло 160x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×160×200 cм, модерни, тапицирани легла, боксспринг
1461,15 € / 2857,76 лв.

Сиво боксспринг легло 180x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cм, модерни, тапицирани легла, боксспринг
-13 %1245 € / 2435,01 лв.
1423 € / 2783,15 лв.

Боксспринг легло в кафяво-сив цвят 160x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×160×200 cм, модерни, тапицирани легла, боксспринг
1325,15 € / 2591,77 лв.

Бежово боксспринг легло 180x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×180×200 cм, модерни, тапицирани легла, боксспринг
-30 %1105 € / 2161,19 лв.
1579 € / 3088,26 лв.

Синьо боксспринг легло 180x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cм, модерни, тапицирани легла, боксспринг
1410,15 € / 2758,01 лв.
Бежово боксспринг легло 160x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
Размери 115×160×200 cм
История на цените
- 25.05.2026 г. - 1461,15 € / 2857,76 лв.
- 23.05.2026 г. - 1461,15 € / 2857,76 лв.
- 3.05.2026 г. - 1375 € / 2689,27 лв.
- 24.03.2026 г. - 1216 € / 2378,29 лв.
- 21.03.2026 г. - 1146,91 € / 2243,16 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Дизайнерското тапицирано легло тип "боксспринг" включва матрак с джобни пружини. Изключително лесното сглобяване, високото качество, издръжливите материали и високата товароносимост го правят идеален избор за ежедневен комфорт и стилен интериор. Всеки детайл е създаден в ръчно производство в Чешката република , въз основа на повече от 15 години опит като малка семейна компания. Резултатът е легло, което съчетава опит, честна местна изработка и модерен дизайн в една надеждна единица, на която можете да разчитате всеки ден. Предимства на легло Bonami Selection: Твърда и здрава рамка за максимална стабилност и издръжливост, Самоносеща конструкция - без подпори, без скърцане, издръжлива тапицерия с по-високо тегло, сертифицирана по OEKO-TEX, подходяща за домашни любимци, омекотяване по ръбовете, качествена тапицерска работа, всичко е чисто покрито, ламинирани плоскости с по-висока издръжливост, прецизни детайли за сглобяване, които издържат и същевременно изглеждат добре. Легло Bonami Selection може да бъде сглобено за 30 минути . Интелигентният дизайн, лесните за разбиране инструкции и видеоклипът за сглобяване правят целия процес бърз, лесен и най-важното - без стрес. Легло боксспринг включва 20-сантиметров джобен пружинен матрак, който осигурява комфорт, по-висока повърхност за спане и по-лесно ставане. Пружините се приспособяват към тялото и удължават живота на цялото легло.
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Височина: | 115 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Материал | Тапицирани легла |
| Вид легла | Боксспринг |
| Материал на тапицерията на леглото | Плат |
| Тип табла за легло | Гладка |
| Дебелина на матрака | 20 cm |
| Пълнеж на матрака | Полиуретанова пяна (PUR)/джобни пружини |
| Плътност на pur пяната | 25 kg/m³ |
| Държава на произход | CZ |
| Височина на крачетата | 3 cm |
| Брой крака | 8 бр. |
| Централна греда | Не |
| Височина на таблата на леглото | 59 cm |
| Височина на рамката на леглото | 56 cm |
| Капацитет на тежестта | 300 kg |
| Тегло | 110 kg |
| Размер | 160x200 |
| Дължина | 210 cm |
| Свойства на матрака | Терморегулиращ/с две лица/зонален/със сменяем калъф |
| Твърдост | Средно твърд |
| Тип матрак | С пружини |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели/химическо почистване |
| Материал на задната част | Нетъкан текстил |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Olia |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 440 g/m² |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Масивен бук |
| Включен матрак | Да |
| Аксесоари | Без крачета/с табла/без място за съхранение |
| Материал на конструкцията | МДФ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 60000 martindale |
| Тапицерия | Hevia 207.05 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Цвят | Бежов |
| Material | Тапицерия |
| Производител | Bonami Selection |
Подобни продукти

Бежово тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 160x200 cm Thessa Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Легло Нани, Спаня Loreyn без матрак, 140x200
140×200 cм, модерни, тапицирани легла
За изпращане след 1 ден
Бежово кадифено двойно легло , 160 x 200 cm Juniper - Mazzini Beds
105×160×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Бежово тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 200x200 cm Martina – Micadoni
101×200×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Двойно тапицирано кафяво-сиво легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 180x200 cm Myra Bold – Bonami Selection
115×180×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Двойно легло 140x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка в цвят слонова кост Juno – Windsor & Co Sofas
100×140×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Легло Efes от меламин в бял цвят 160x200см.
120×160×200 cм, без матрак, ламинат
В наличност
Легло Нани, 140x190
30×140×190 cм, метални легла, с място за съхранение
За изпращане след 1 ден
Бежово тапицирано двойно легло с матрак и решетка 160x200 cm Noira Slim - Bonami Selection
105×167×207 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Бежово двойно тапицирано легло с включена подматрачна рамка 180x200 cm Barker – Ropez
Включително летва за легло, плат

Легло Iro от PU кожа с място за съхранение в бял цвят 160x200см.
160×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Бежово тапицирано двойно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 180x200 cm Lizzano – Meise Möbel
105×180×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Светлосиво двойно легло 160x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lotte – Meise Möbel
С място за съхранение, с крачета, включваща матрак
В наличност
Легло Нани, Мартин без матрак, 140x200
140×200 cм, модерни, тапицирани легла
За изпращане след 1 ден
Бяло двойно легло с място за съхранение и решетка 160x200 cm Gabi - Marckeric
С място за съхранение, включително летва за легло

Дъбово двойно легло 180x200 cm Pola - The Beds
95×180×200 cм, рустик, от дъб
В наличност
Кремаво тапицирано двойно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 180x200 cm Shell – Maison de Rêve
125×180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Легло Нани, Katrina без матрак, 140x200
140×200 cм, модерни, тапицирани легла
За изпращане след 1 ден
Легло Renata от плат с място за съхранение в бежов цвят 160x200см.
99×167×218 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Легло Troy от меламин в орехов цвят 140x190см.
100×140×190 cм, от орех, дървени легла
В наличност
Боксспринг легло в кафяво-сив цвят с място за съхранение 160x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×160×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Легло Troy от меламин в дъбов цвят 150x200см.
100×150×200 cм, от дъб, дървени легла
В наличност
Легло isleep, Orionсиво
Модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
За изпращане след 1 ден
Светлосиво тапицирано двойно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 180x200 cm Baleine – Maison de Rêve
120×180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Светлосиво двойно легло 180x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lounge L – Maison de Rêve
102×180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Двойно легло от борова дървесина с решетка 140x200 cm Peek - Karup Design
65×140×200 cм, от бор, дървени легла

Двойно легло от масивен дъб без ламелно дъно в естествен цвят 180x200 cm Olive Rotan – Vipack
100×180×200 cм, модерни, от дъб
В наличност
Светлокафяво двойно легло 180x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Campi – Cosmopolitan Design
80×180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Бежово боксспринг легло с място за съхранение 180x200 cm Ruby – Maison de Rêve
114×180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Легло Troy от меламин в орехов цвят 150x200см.
100×150×200 cм, от орех, дървени легла
В наличност
Сиво двойно тапицирано легло с включена подматрачна рамка 200x200 cm Basti – Ropez
Включително летва за легло, плат

Дъбово двойно легло с ратанова табла 180x200 cm Pola - The Beds
Рустик, тапицирани легла, ратан
Най-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Стенни линии за сушилня за дрехи - Wenko
7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Синьо детско спално бельо Футбол, 135 x 200 cm - Catherine Lansfield
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
Одеяло от флийс 150x200 cm Dice – JAHU collections
150×200 cм, вълна
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм

Килим от вискоза в зелено и кремаво 135x195 cm Oriental – Nouristan
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Кошница за пикник – Orion

Сив еластичен единичен памучен детски чаршаф 90x200 cm Minecraft "We got this" – Jerry Fabrics
90×200 cм, с ластик, от памук
В наличност

















