
Бяло-синьо двойно спално бельо 200x200 cm Puantiye – Mijolnir
Размери 200×200 cм
История на цените
- 26.04.2026 г. - 36,3 € / 71 лв.
- 19.03.2026 г. - 36,3 € / 71 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бяло-синьо двойно спално бельо 200x200 cm Puantiye – Mijolnir
Размери
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
Спецификации
| Теми | Едноцветни |
|---|---|
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Поликотън |
| Брой калъфки за възглавници | 2 |
| Тегло | 1.05 kg |
| Спален комплект | С включена калъфка за възглавница |
| Дължина | 200 cm |
| Размер на спалното бельо | 200x200 |
| Размер на възглавницата | 80x80 |
| Серия | Puantiye |
| Закопчаване на спално бельо | С копчета |
| Закопчаване на възглавницата | Пощенски плик |
| Модел | Геометричен |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 120 g/m² |
| Грижа | Пране на 30 градуса/може да се пере в пералня |
| Спецификации на материала | 65% памук/35% полиестер |
| Цвят | Син/бял |
| Производител | Mijolnir |
Подобни продукти


Двулицево спално бельо с ластик MarketVarna, 6 части - Модел V10851
В наличностБезплатна доставка
Двулицево спално бельо с ластик MarketVarna, 6 части - Модел V10884
В наличностБезплатна доставка
Долен чаршаф с драперия и две калъфки (за матрак 160x200) MarketVarna, 3 части - Модел V10146
В наличностБезплатна доставка
Двулицево спално бельо с ластик MarketVarna, 6 части - Модел V10895
В наличностБезплатна доставка
ЛУКСОЗНО СПАЛНО БЕЛЬО ОТ 100% ПАМУК РАНФОРС ЗА ГОЛЯМА СПАЛНЯ ЛУНА В СИНЬО /BAHAR TEXTILE/
Памук

Двулицево спално бельо с ластик MarketVarna, 6 части - Модел V10887
В наличностБезплатна доставка
Единично памучно спално бельо 135x200 cm Serenity Garden – RHS
135×200 cм, памук, единично легло
В наличност
Долен чаршаф с драперия и две калъфки (за матрак 160x200) MarketVarna, 3 части - Модел V10144
В наличностБезплатна доставка
Синьо-сиво двойно удължено фланелено спално бельо 200x220 cm Gabin – Good Morning
200×220 cм, двойно легло, фланел
В наличност
Двулицево спално бельо с ластик MarketVarna, 6 части - Модел V10850
В наличностБезплатна доставка
Двулицево спално бельо с ластик MarketVarna, 6 части - Модел V10067
В наличностБезплатна доставка
Двойно удължено спално бельо 230x220 cm Countryside Floral – Catherine Lansfield
Двойно легло
В наличност
Двулицево спално бельо с ластик MarketVarna, 6 части - Модел V10829
В наличностБезплатна доставка
Двулицево спално бельо (размер за приста) MarketVarna, 4 части - Модел V10288
В наличностБезплатна доставка
Двулицево спално бельо 3D, MarketVarna, 4 части - Модел V10512
В наличностБезплатна доставка
ЛУКСОЗНО СПАЛНО БЕЛЬО ОТ 100% ПАМУК РАНФОРС ЗА ГОЛЯМА СПАЛНЯ "ЕРА" /BAHAR TEXTILE/
Памук

Светлосиво спално бельо от конопени влакна за двойно легло 200x200 cm - Linen Tales
200×200 cм, лен, двойно легло
В наличност
Зелено двойно спално бельо от памук перкал 200x200 cm Shadow Leaves – Bianca
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Еднолицево спално бельо без ластик с драперия MarketVarna, 6 части - Модел V10130
В наличностБезплатна доставка
Едноцветно спално бельо с ластик MarketVarna, 6 части - Модел V10331
Едноцветни
В наличностБезплатна доставка
Долен чаршаф с ластик и две калъфки (за матрак 160x200 и 180x200) MarketVarna, 3 части - Модел V10375
В наличностБезплатна доставка
Единично спално бельо от микросатен 3 части 140x200 cm Melissa – My House
140×200 cм, единично легло
В наличност
Сиво-кафяво единично удължено спално бельо от памучен сатен 140x220 cm Colinda – Descanso
140×220 cм, памучен сатен, памук
В наличност
Двулицево спално бельо с ластик MarketVarna, 4 части - Модел V10808
В наличностБезплатна доставка
Двулицево спално бельо MarketVarna, 4 части - Модел V10723
В наличностБезплатна доставка
Синьо-кафяво единично спално бельо от микросатен 3 части 140x200 cm Eden – JAHU collections
140×200 cм, единично легло
В наличност
Двойно спално бельо от органичен памук , 200 x 200 cm Organic - Descanso
Памук, двойно легло, френски
В наличност
Двулицево спално бельо MarketVarna, 4 части - Модел V10632
В наличностБезплатна доставка
Бяло двойно спално бельо от памук Renforcé 200x200 cm Aylin – Mijolnir
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Двулицево спално бельо с ластик MarketVarna, 4 части - Модел V10802
В наличностБезплатна доставка
Бяло и светлосиво памучно спално бельо за единично легло 140x200 cm - Good Morning
Памук, единично легло, цип
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност