






Размери 87×209×94 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светлокафяв шенилов сгъваем диван 209 cm Shannon – Cosmopolitan Design
| Ширина: | 209 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 94 cм |
| Височина: | 87 cм |
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Функция на диваните | Конвертируеми |
| С крачета | Да |
| Материал на рамката на дивана | Масивен |
| Материал на тапицерията | Плат |
| С възглавници | Да |
| Размер на дивана | Триместен |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Цвят | Кафяв |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Дебелина на матрака | 21 cm |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Характеристика на тапицерията | Водоустойчив |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 6 cm |
| Височина на подлакътниците | 61 cm |
| Височина на облегалката | 45 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 197 cm |
| Дълбочина на седалката | 55 cm |
| Височина на седалката | 42 cm |
| Височина на крачетата | 3 cm |
| Капацитет на тежестта | 350 kg |
| Тегло | 81.432 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Размери на мястото за спане | 162x197 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR)/пружини |
| Серия | Shannon |
| Ъгъл и форма | Равно |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Функции | Сгъваем |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | Масивен бор/шперплат/МДФ/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 90000 martindale |
| Тапицерия | Moly 11 |
| Тапицерски материал | Шенил |
| Производител | Cosmopolitan Design |

240×260 cм, височина, диаметър
В наличност
58×118×45 cм, от пластмаса, диаметър
В наличност

Диаметър
В наличност
150×200 cм
В наличност

39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
240×260 cм, височина, диаметър

60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
37×41×35 cм, пуфове, скандинавски
В наличност
101×57×79 cм, диаметър, с колела
В наличност
От полипропилен, килими от едно парче, правоъгълен
В наличност
137×78×68 cм, сгъваем, на открито
В наличност
Кухненски ръкавици, комплекти, памук
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
220×240 cм, двойно легло, височина
В наличност