










Размери 86×240×100 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бежов шенилов диван за ежедневно спане/сгъваем 240 cm Hugo – Bobochic Paris
| Ширина: | 240 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 100 cм |
| Височина: | 86 cм |
| Функция на диваните | Конвертируеми |
|---|---|
| За всекидневно спане | Да |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Цвят | Бежов |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Дебелина на матрака | 15 cm |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Пълнеж на матрака | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 30 cm |
| Височина на подлакътниците | 64 cm |
| Височина на облегалката | 44 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 180 cm |
| Дълбочина на седалката | 56 cm |
| Височина на седалката | 47 cm |
| Височина на крачетата | 5 cm |
| Капацитет на тежестта | 270 kg |
| Тегло | 115 kg |
| Размер на дивана | Триместен |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Размери на мястото за спане | 160x190 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Hugo |
| Ъгъл и форма | Равно |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Функции | За ежедневно спане/сгъваем |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | Масивен бор/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 30000 martindale |
| Тапицерия | OVER THE HORIZON 08 |
| Тапицерски материал | Шенил |
| Производител | Bobochic Paris |

105×256×119 cм, конвертируем, ниска

85×160×105 cм, скандинавски, конвертируем
В наличност
90×168×88 cм, скандинавски, конвертируем

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Маса
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Метал
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Класически
В наличност


137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност
Ратан
В наличност