Препоръчва се
Детски килим 120x170 cm Dino – Hanse Home
Размери 120×170 cм
История на цените
- 26.05.2026 г. - 68 € / 133 лв.
- 19.03.2026 г. - 68 € / 133 лв.
Описание на продукта
Килимът Dino от Hanse Home е весел детски килим с мотив на динозаври, който ще озари всяка детска стая. Изработен е от устойчиви синтетични влакна, 100% полипропилен, което го прави изключително издръжлив и лесен за поддръжка. При нужда лесно можете да го почистите с шампоан за килими, което е особено практично предвид детските игри. Освен това, този килим е подходящ и за помещения с подово отопление, където ще осигури приятна топлина.
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Детски асортимент - за кого | За момчета |
|---|---|
| Вид детски килими | Класически |
| Форма | Правоъгълна |
| Материал | Синтетичен |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 2000 g/m² |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Тегло | 4.3 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Adventures |
| Дизайн | Скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/само професионално почистване |
| Материал на задната страна | Полипропилен/юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | Hanse Home |
Най-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
195×213×127 cм, дърво, метален лист

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса, диаметър
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стенни линии за сушилня за дрехи - Wenko
7×48×7 cм, интериор, висящи
В наличност
Черна кофа за боклук , 3 л Leman - Wenko
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Килим от вискоза в зелено и кремаво 135x195 cm Oriental – Nouristan
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Кошница за пикник – Orion

Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм

Кръгла градинска масичка от декор от камък ø 40 cm Laurel – WOOOD
50 cм, ⌀ 40 cм, кръгла














