
Brilagi - LED таванно осветително тяло WOODROUND LED/70W/230V 3000/4000/6000K Ø 80 см
История на цените
- 4.04.2026 г. - 156,61 € / 306,3 лв.
- 19.03.2026 г. - 156,61 € / 306,3 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 129.79 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
|---|---|
| Входяща мощност | 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Температура на светлината | 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 7700 lm, 7700 lm, 7700 lm, 7700 lm, 7700 lm, 7700 lm, 7700 lm, 7700 lm, 7700 lm, 7700 lm, 7700 lm, 7700 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 530 W, 530 W, 530 W, 530 W, 530 W, 530 W, 530 W, 530 W, 530 W, 530 W, 530 W, 530 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Дървен декор | Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W |
| Series | WOODROUND Brilagi, WOODROUND Brilagi, WOODROUND Brilagi, WOODROUND Brilagi, WOODROUND Brilagi, WOODROUND Brilagi, WOODROUND Brilagi, WOODROUND Brilagi, WOODROUND Brilagi, WOODROUND Brilagi, WOODROUND Brilagi, WOODROUND Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Brilagi - димируемо LED осветително тяло WOODROUND LED/70W/230V 3000-6000K диам. 80 см + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi-LED Таванно осветително тяло POOL LED/48W/230V 3000/4000/6000K 40 см бордо
Топло бяла светлина
В наличност
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло FRAME SMART LED/30W/230V черно IP44 + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED плафон POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 50 см бордо
Топло бяла светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/100W/230V 3000/4000/6000K 80 см кафяво
Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED таванна плафониера POOL LED/48W/230V 3000/4500/6000K 50x50 см бежова
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi- димируемо LED осветително тяло POOL SMART/180W/230V Ø 120 см Wi-Fi Tuya черно +ДУ
В наличност
Brilagi - LED димируемо таванно осветително тяло SLIMFRAME LED/80W/230V 120x60 см сребрист/син + дистанционно
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K 30 см зелено
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло SLIMFRAME LED/80W/230V 120x60 см 3000/4000/6000K бяло
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K 30 cm кафяво
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 60 cm бордо
Топло бяла светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/48W/230V 3000/4500/6000K 50x50 cm златисто
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/36W/230V 3000/4500/6000K 40x40 см златисто
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Immax NEO 07289L - LED+CCT димируемо таванно осветително тяло LONA 36W/230V Ø 45,5 см + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K 30 cm бордо
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 50 см розово
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - POOL LED таванно осветително тяло, 60W, 230V, 3000/4000/6000K, 50 cm, кафяво
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - LED плафон POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K 30 cm розов
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/48W/230V 3000/4000/6000K 40 см кафяво
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/36W/230V 3000/4500/6000K 40x40 cm бежово
Топло бяла светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/100W/230V 3000/4000/6000K 80 cm бордо
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - димируемо таванно LED осветително тяло SLIMFRAME LED/80W/230V 120x60 cm черно + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/100W/230V 3000/4000/6000K 80 см зелено
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Димируемо LED таванно осветително тяло SLIMFRAME LED/80W/230V 120x60 cm бяло + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/48W/230V 3000/4000/6000K 40 cm розово
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Brilagi-LED таванно осветително тяло POOL LED/180W/230V 3000/4500/6000K Ø 120 cm златно
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - LED димируемо осветително тяло FALCON II LED/108W/230V 3000-6500K Ø 80 см черно + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED димируемо осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/60W/230V 50 cm златно + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED димируемо осветително тяло ULTRA SLIM LED/24W/230V Ø 42 см бяло + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/18W/230V 3000/4500/6000K Ø 20 см черно
Топло бяла светлина
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
