
Rabalux 77214 - LED външно осветително тяло за стена с сензор LONATO LED/18W/230V IP65 бяло
История на цените
- 30.05.2026 г. - 16,49 € / 32,25 лв.
- 17.03.2026 г. - 16,49 € / 32,25 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Стенно осветително тяло със сензор за движение и сензор за здрач. Перфектно решение за тераса, за входната врата или за осветяване на паркоместа. Обхват на сензора до 8 m. Ъгъл на засичане 120°. Благодарение на високата степен на защита IP65 е подходящо за външна употреба.
Спецификации
| Със сензор за движение | Да |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 1730 lm |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия/Със сензор/Сензор за здрач |
| Еквивалент на класическата крушка | 120 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 18 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Series | TAMARITE Rabalux |
| Производител | Rabalux |
Подобни продукти


Външна стенна лампа бяла с LED 2-светлина сензор за движение - Simon
Със сензор за движение, стенни лампи, метал
В наличност
Модерен външен колче сив 35 см IP44 - Pompei
Стоящи светлини, 230V, пластмаса
В наличност
Kanlux 38386 - LED Екстериорна лампа BENO ECO LED/40W/230V 3000/4000/6500K IP65
Таванни светлини, 230V, метал
В наличност
Модерна външна стенна лампа сива 2 светлини IP44 - Pompei
Стенни лампи, 230V, пластмаса
В наличност
Външна стенна лампа бяла с LED 2-светлина IP54 - Edwin
230V
В наличност
LED соларна лампа KULA LED/1,2V 40 mAh P44
В наличност
Външна стенна лампа бяла с LED 6-светлина IP54 - Silly
В наличност
Модерна външна лампа бяла 77 см IP65 - Nura
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Модерна външна подова лампа черна 65 см с контакт IP44 - Baleno
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Модерен външен стълб сив 65 см IP44 - Pompei
В наличност
Модерна външна стенна лампа бяла 11,5 см с LED - Batt
В наличност
Спот BIMA 1xGU10/25W/230V кръгъл бял
230V
В наличност
Външни лампи стомана 80 см с гнездо IP44 - Malios
В наличност
Модерна външна стенна лампа бяла пластмаса овална 2-светлина - Baleno
Пластмаса
В наличност
Външна стенна лампа бяла с LED 10-светлина IP54 - Silly
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Модерна външна стенна лампа бяла с LED 2-светлина IP54 - Mal
В наличност
Модерен външен стълб тъмно сив с опал 110 см IP44 - Rox
Пластмаса
В наличност
Модерен външен стълб черен 100 см IP44 Регулируем - Ciara
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Модерна лампа за външен монтаж черна 40 см IP44 с LED - Roxy
В наличност
Модерна външна лампа бяла 56 см IP65 - Nura
В наличностБезплатна доставка
Eglo 93367 -LED Външна стенна лампа REDONDO Бяла 2xLED-SMD/2,5W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Brilo - LED RGB презареждаема сензорна настолна лампа KIKI LED/2,6W/5V IP44 2600 mAh бяла
В наличност
Aigostar - LED соларна лампа LED/0,006W/1,2V хром 6500K IP44
Хром
В наличност
Aigostar - LED соларна лампа LED/0,006W/1,2V хром 2700K IP44
Хром
В наличност
Комплект от 2 подови лампи за външен монтаж бели 30 и 38 см квадратни IP44 - Nura
Стоящи светлини, 230V, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Модерна външна стенна лампа бяла IP44 - Caz
В наличност
Модерна лампа за стълб за външен монтаж тъмно сива с опушен 80 см - Malios
В наличност
Модерна външна подова лампа пясъчник 70 см - Grumpy
В наличностБезплатна доставка
Стойка за външна лампа черна 50 см IP44 с опушено стъкло - Denmark
Пластмаса
В наличност
Модерна външна лампа черна 100 см IP44 - Prato
В наличност
Интелигентна подова лампа за външен монтаж черна 65 см IP44 с WiFi GU10 - Baleno
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро кръстов превключвател без рамка № 7 бежов
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Етажерка HALIC 82x150 см дъб
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
