
Philips - Спот RUNNER 1xGU10/20W/230V черен
230V, повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Philips, който имаме на склад на цена 18.60 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Монтажен отвор | 70 mm |
| Цокъл | GU10 |
| Входяща мощност | 4,8 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 400 lm |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | RGB/Дистанционно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 5,5 W |
| Брой цикли на превключване | 7500 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 110 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Дълбочина на вграждане | 100 mm |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4,8 W |
| Series | MYLIVING DONEGAL Philips |
| Производител | Philips |

230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, индустриални, стъкло
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, скандинавски, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, бронз
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, за вграждане, бронз
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Модерни, бронз
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
230V
В наличност
Модерни, за вграждане, индустриални
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка