
Индустриален външен стенен аплик черен IP44 със стъкло - Rotterdam
Стъкло, индустриални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 23.14 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 6 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Общ светлинен поток | 665 lm |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W |
| Форма | Квадратен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Series | DOUBLERAY Brilagi, QUADRAY Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Стъкло, индустриални
В наличност
Пластмаса, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни, рустик
В наличност
Хартия, 230V, спалня и дневна
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, в джапанди стил
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Индустриални
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Индустриални
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност
G4, затъмняващи се, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Повивалник, висящи
В наличност