
Ориенталски висящ аплик кафяв 50 см - Pascal
С димер, ориенталски
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Zuma Line, който имаме на склад на цена 92.60 и с гаранция от 3 години.
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В кухня, В спалня и дневна |
| Абажур | Без абажур |
| Лека форма | Кръгъл |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Бяла дневна светлина, Студено бялa светлина |
| Цвят | Черен |
| Стил | Други |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 32 W |
| Температура на светлината | 4000/6000/3000 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Висящ полилей |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 32 W |
| Място | Кухня/Спалня/Всекидневна стая |
| Еквивалент на класическата крушка | 245 W |
| Общ светлинен поток | 3500 lm |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 32 W |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Series | HORIK Zuma Line, CURL Zuma Line |
| Производител | Zuma Line |

С димер, ориенталски
В наличност
Модерни, скандинавски, в джапанди стил
В наличностБезплатна доставка
Кристал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с абажур
В наличност
Индустриални, с димер
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, скандинавски
В наличност
С абажур, в джапанди стил
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, с абажур
В наличностБезплатна доставка

Стъкло, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличност
Модерни, скандинавски, с абажур
В наличност
Стъкло
В наличност
Скандинавски, в джапанди стил
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, с димер
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни, скандинавски
В наличност
В джапанди стил
В наличностСтъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Ретро
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност

E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка