





Размери 60×100 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm Weref – Foutastic
| Ширина: | 60 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 100 cм |
| Асортимент от килими за баня | Килими за баня |
|---|---|
| Комплекти килимчета за баня | Комплекти |
| Структура на материала | Гъвкава/мека |
| Държава на произход | TR |
| Брой части | 2 бр. |
| Материал | Текстил |
| Плътност | 700 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 0.8 kg |
| Дължина | 100 cm |
| Вид покритие | Дигитален печат |
| Серия | Weref |
| Модел | Орнаменти |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | Antibakteriální/против подхлъзване/подходящ за пране |
| Грижа | Не използвайте химическа белина/почиствайте редовно с прахосмукачка/пране на 30 градуса/не е подходящ за сушилня/може да се пере в пералня |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Многоцветен |
| Material | Текстил |
| Производител | Foutastic |

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Килими за баня, комплекти
В наличност
Килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, килими за баня, комплекти

Килими за баня, комплекти

60×100 cм, килими за баня, комплекти

45×75 cм, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня

50×120 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
50×80 cм, комплекти, квадратен
В наличност
50×80 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
40×60 cм, килими за баня, парче-дрехи

60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
50×80 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня
В наличност
50×70 cм, килими за баня, парче-дрехи

40×60 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
50×80 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
50×80 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Килими за баня, памук, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня

50×80 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
⌀ 100 cм, килими за баня

45×45 cм, парче-дрехи
В наличност
Комплекти
В наличностБезплатна доставка
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност