










Размери 40×60 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Изтривалка от кокосови влакна 40x60 cm Paw Prints – Artsy Doormats
| Ширина: | 40 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 60 cм |
| Материал на изтривалката | Изтривалки от кокосови влакна |
|---|---|
| Форма на изтривалката | Правоъгълна |
| Държава на произход | GB |
| Специфичен материал | Кокосови влакна |
| Материал | Кокосови влакна |
| Плътност | 1.5 cm |
| Дължина на килима | Без косъм |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 1.4 kg |
| Дължина | 60 cm |
| Местоположение | Интериор/екстериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Качество | Екстра |
| Характеристики | Подходящ за пране/против подхлъзване |
| Грижа | Пране на 30 градуса/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Гума |
| Спецификации на материала | 100% кокосови влакна |
| Цвят | Естествен |
| Material | Кокосови влакна |
| Производител | Artsy Doormats |

40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
43×73 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
45×75 cм, правоъгълни
В наличност
43×73 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
50×80 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×70 cм, правоъгълни, вътрешно

25×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност

25×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
60×60 cм, правоъгълни, вътрешно
В наличност
45×75 cм, правоъгълни
В наличност
Изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
45×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни

25×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност

40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
41×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×70 cм, правоъгълни

40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност


45×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност

40×70 cм, правоъгълни, вътрешно
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
Маса
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Метал
В наличност

Класически
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност

За хранителни продукти, комплект, пластмаса
В наличност
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Метален лист
В наличност
45×45×45 cм, пластмаса, с манометър за нивото на водата
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност