
Черен/кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Acacia – Ted Baker
160×230 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
102 € / 199,49 лв.

Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Acacia – Ted Baker
160×230 cм, модерни, естествен, синтетични
102 € / 199,49 лв.

Черен/кремав килим за открито и закрито 200x300 cm Haringey Acacia – Ted Baker
200×300 cм, модерни, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
136,85 € / 267,66 лв.

Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Acacia – Ted Baker
120×170 cм, модерни, естествен, синтетични
59,5 € / 116,37 лв.

Черен/кремав килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Acacia – Ted Baker
120×170 cм, модерни, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
59,5 € / 116,37 лв.

Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 200x300 cm Haringey Acacia – Ted Baker
200×300 cм, модерни, естествен, синтетични
136,85 € / 267,66 лв.
Черен/кремав килим за открито и закрито 200x300 cm Haringey Acacia – Ted Baker
Размери 200×300 cм
История на цените
- 26.04.2026 г. - 136,85 € / 267,66 лв.
- 6.03.2026 г. - 136,85 € / 267,66 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килимът Haringey Acacia от Ted Baker е плоскотъкан продукт, произведен в Европа, който се отличава с модерен геометричен дизайн. Благодарение на качествената изработка и синтетичните влакна, този килим е изключително издръжлив, има дълъг живот и е много лесен за поддръжка. Освен това е здрав, отблъсква замърсяванията и е устойчив на атмосферни влияния, което го прави чудесен избор както за вътрешни, така и за външни пространства. Подходящ е и за подово отопление.
Размери
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 300 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Материал на килима | Синтетични |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Производство | Тъкани |
| Материал | Полиестер |
| Държава на произход | BE |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1350 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 8.3 kg |
| Дължина | 300 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор/екстериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Букле |
| Серия | Haringey |
| Модел | Геометричен |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Двустранен/подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/само професионално почистване |
| Материал на задната страна | Без задна страна |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Черен/кремав |
| Производител | Ted Baker |
Подобни продукти

Тъмносив килим 140x200 cm Parma – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Аргентум райе зелено

Сив килим 120x170 cm Plus – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сив килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сив и оранжев килим Leo Square, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кафяв ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Greenwich – Ted Baker
Скандинавски, килими за дома, естествен

Кафяв миещ се килим 200x80 cm - Vitaus
80×200 cм, пътеки, скандинавски

Оранжев и сив килим Gladys Sarro, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Килим в червен сив цвят 200x290 cm Gaia – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Светлосив кръгъл килим ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Зелена външна пътека 80x250 cm Bahama – Ayyildiz Carpets
80×250 cм, модерни, къс косъм

Тъмносива пътека 80x300 cm Parma – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Зелен и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Borbon - NORTHRUGS
160×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Сив килим за външно приложение 350x80 cm Gemini - Elle Decoration
80×350 cм, пътеки, модерни
В наличност
Черен килим 50x150 cm Wild Kitchen Board - Hanse Home
50×150 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Ръчно изработен килим от рециклиран памук подходящ за пране 120x170 cm Chandia – Universal
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Бежов килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Зелена външна пътека 80x250 cm Bahama – Ayyildiz Carpets
Пътеки, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Черно-бяла пътека за открито и закрито 70x250 cm Viggo Black – Pappelina
70×250 cм, пътеки, скандинавски
В наличност
Сив външен килим 190x290 cm Clyde Paru – Hanse Home
С дълъг косъм/шагренова, среден косъм, на открито

Светлокафяв вълнен килим 133x180 cm Charlotte - Agnella
133×180 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Килим Rachel, 80 x 300 cm - Vitaus
80×300 cм, пътеки, рустик
В наличност
Антрацитна пътека за открито и закрито 70x180 cm Emm Black Linen – Pappelina
70×180 cм, пътеки, модерни
Безплатна доставка
Сив килим 160x230 cm Malard Copper Gold – Elle Decoration
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Синя/светлосива пътека подходяща за пране 80x200 cm – Vitaus
80×200 cм, пътеки, модерни

Зелен външен килим 200x80 cm - NORTHRUGS
80×200 cм, пътеки, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Argentum клонки в бежово

Килим подходящ за пране 160x230 cm Fiesta – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, ретро, килими за дома
В наличност
Килим Universal Bianca Abstract, 120 x 170 cm
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Сива пътека подходяща за пране 80x200 cm Vintage Orient – Vitaus
80×200 cм, пътеки, ретро

Тъмнолилава пътека 80x300 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, пътеки, модерни
В наличност
Бяло-кафяв памучен килим подходящ за пране 50x80 cm Figura – Mette Ditmer Denmark
50×80 cм, килими за дома, естествен
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност









