


Размери 120×80×41 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Осигурете стилно място за съхранение на всичките си вещи със скрина Hege на датската марка Hübsch. Той е изработен от дъбова дървесина, а семплият му дизайн с три чекмеджета може лесно да се съчетае с интериор в скандинавски или ретро стил. Освен това е сертифицирана по FSC®, което гарантира, че дървесината е добита в съответствие с най-строгите екологични и природозащитни правила от отговорни източници.
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 41 cм |
| Височина: | 120 cм |
| Вид скрин | С чекмеджета, Комбиниран |
|---|---|
| Покритие | Мат |
| Декор | Дъб |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Дизайн | Скандинавски, Ретро |
| Крака | С крачета, Без крака |
| Цвят | Бежов |
| Материал за скрин | Дърво |
| Държава на произход | VN |
| Височина на крачетата | 26 cm |
| Капацитет на тежестта | 15 kg |
| Тегло | 50 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ/масивно дърво |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Premium |
| Материал на чекмеджетата | Масивен дъб |
| Материал на рафтовете | Масивен дъб |
| Характеристики | С крачета/с чекмеджета |
| Цвят на краката | Светло дърво |
| Материал на краката | Масивен дъб |
| Обработка на повърхността | Лак |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал на конструкцията | Масив дъб |
| Материал | Масивно дърво |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Hübsch |

Модерни, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, комбиниран, класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, класическо отваряне, с крачета
В наличност
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
Комбиниран, класическо отваряне, комоди със стъкло
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
76×180×40 cм, модерни, мат

Модерни, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
80×140×42 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Класическо отваряне, с крачета
В наличност
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Комбиниран, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, класическо отваряне, с крачета
В наличност
С чекмеджета, комбиниран, от дъб
В наличност

С чекмеджета, комбиниран, класическо отваряне
В наличност
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
30×52 cм
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност


300×120 cм, метал
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
