
59,95 €
117,25 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 14.42 и с гаранция от 3 години.
| Нощни лампи | Да |
|---|---|
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5 W |
| Функция | Сензорно управление/RGB/ Превключвател на тялото на лампата |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 5 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 65 lm |
| Тип | Нощна лампа |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W |
| Напрежение | 5 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W |
| Стил | Детски |
| Място | Детска стая |
| Капацитет | 1200 mAh |
| Метод на свързване | USB |
| Series | CASTELLINO Eglo |
| Производител | Eglo |


Нощни лампи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Нощни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличностБезплатна доставка
Нощни лампи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност

Детски настолни лампи
В наличност
Нощни лампи

Детско стенно осветление
В наличност
Нощни лампи
В наличност

Детски настолни лампи
В наличност

Нощни лампи
В наличност
Нощни лампи


Детски полилеи
В наличностБезплатна доставка
Нощни лампи
В наличност

Нощни лампи

Нощни лампи

Нощни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност

Детски полилеи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност

Детски настолни лампи
В наличност


Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Малък
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност