
Твърд с пяна топер със сменяем калъф 180x200 cm – Meise Möbel
180×200 cм, топери
351 € / 686,5 лв.

Твърд с пяна топер със сменяем калъф 200x200 cm – Meise Möbel
200×200 cм, топери
390,15 € / 763,07 лв.

Твърд с пяна топер със сменяем калъф 160x200 cm – Meise Möbel
160×200 cм, топери
356,15 € / 696,57 лв.

Твърд с пяна топер със сменяем калъф 90x200 cm – Meise Möbel
90×200 cм, топери
241,4 € / 472,14 лв.

Твърд с пяна топер със сменяем калъф 140x200 cm – Meise Möbel
140×200 cм, топери
301,75 € / 590,17 лв.

Твърд с пяна топер със сменяем калъф 120x200 cm – Meise Möbel
120×200 cм, топери
280,5 € / 548,61 лв.
Твърд с пяна топер със сменяем калъф 140x200 cm – Meise Möbel
Размери 140×200 cм
История на цените
- 26.04.2026 г. - 301,75 € / 590,17 лв.
- 20.02.2026 г. - 301,75 € / 590,17 лв.
- 17.02.2026 г. - 355 € / 694,32 лв.
- 14.02.2026 г. - 301,75 € / 590,17 лв.
- 13.02.2026 г. - 355 € / 694,32 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Топерът от студена пяна HR 40 от Meise Möbel ще ви зарадва с регулиращо климата покритие, което е и нежно към кожата. Покритието също така регулира влажността и по този начин намалява изпотяването. То също така може да се пере при 60 °C, но не е подходящо за сушилня. Покривалото има периферен колан и климатична лента. Материал на покривалото: 100% полиестер, 100% полипропилен
Размери
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
Спецификации
| Асортимент от топери и протектори за матраци | Топери |
|---|---|
| Държава на произход | DE |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Метод за доставка на матраци | Навити на руло |
| Височина на ядрото на матрака | 9 cm |
| Плътност | 10 cm |
| Капацитет на тежестта | 120 kg |
| Тегло | 8 kg |
| Размер | 140x200 |
| Дължина | 200 cm |
| Свойства на матрака | Терморегулиращ/антиалергични/със сменяем калъф |
| Твърдост | Твърд |
| Тип матрак | Пяна |
| Пълнеж | Студена пяна |
| Качество | Екстра/Special Week |
| Грижа | Пране на 60 градуса/не е подходящ за сушилня |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Бял |
| Производител | Meise Möbel |
Подобни продукти

Мек с пяна топер със сменяем калъф 140x200 cm – Meise Möbel
140×200 cм
Безплатна доставка
Топ матрак Silverplus от isleep 5 см
Топери

Топ матрак Нани 8 см
Топери

Водоустойчив антиалергичен протектор за матрак 90x190 cm Terry Shelly – douceur d'intérieur
Протектори
В наличност
Топ матрак 3D от Латекс Екон 8 см
Топери

Протектор за матрак 135x190 cm – Bianca
135×190 cм, протектори
В наличност
Протектор за матрак 140x200 cm Alez – Mijolnir
140×200 cм, протектори

Двустранен топер от мемори пяна 200x180 cm Premium - Moonia
180×200 cм, топери
Безплатна доставка
Топ матрак Bamboo Deluxe от Sleepy 5 см
Топери

Топ матрак Trilogy от Тед 5 см
Топери

Топ матрак Натура от Латекс Екон 8 см
Топери

Двустранен топер от пяна 200x90 cm Classic - Moonia
90×200 cм, топери

Протектор за матрак с ластик хавлия 0023 Baby Matex
Протектори

Непромокаема ватирана калъфка за матрак , 180 x 200 cm - Moonia
180×200 cм
В наличност
Мек топер с пяна 140x200 cm Visco – Maison de Rêve
140×200 cм, топери

Топ матрак от Латекс Екон 8 см
Топери

Непромокаемо защитно покривало за матрак , 90 x 200 cm Terry - Moonia
90×200 cм

Топер от средно твърда пяна 140x200 cm HR 5 - B.E.S.
140×200 cм, топери
В наличност
Средно твърд латексов топер 180x200 cm - BENAB
180×200 cм, топери
Безплатна доставка
Протектор за матрак 140x200 cm Protect – Bonami Essentials
140×200 cм, протектори
В наличност
Антиалергичен водоустойчив протектор за матрак 190x90 cm Classic - Mila Home
90×190 cм
В наличност
Непромокаем протектор за матрак 160x200 cm - B.E.S.
160×200 cм, протектори
В наличност
Матрак , 120 x 200 cm Double Latex - Karup Design

Непромокаем протектор Classic от Тед
Протектори

Топ матрак Antistress Silver от Sleepy 7 см
Топери

Топ матрак Bubbles Memory от Sleepy 5 см
Топери

Топер от твърда пяна 120x200 cm - BENAB
120×200 cм, топери

Антиалергичен водоустойчив протектор за матрак 200x180 cm - Mila Home
180×200 cм, протектори
В наличност
Водоустойчив протектор за матрак 100x200 cm Micro Classic – Mila Home
100×200 cм, протектори

Топ матрак VitalCare от isleep 6 см
Топери

Топ матрак Coolsense oт Paradise 6 см
Топери

Протектор за матрак 140x190 cm Rena – douceur d'intérieur
140×190 cм, протектори
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност




