
Japandi висяща лампа бежова с текстилен абажур - Bida
Модерни, скандинавски, с абажур
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 131.82 и с гаранция от 3 години.
| Входяща мощност | 8,5 W |
|---|---|
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Общ светлинен поток | 2418 lm |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Цокъл | GU10 |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Висящ полилей |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Форма | Кръгъл |
| Стил | Други |
| Място | Кухня/Спалня/Всекидневна стая |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Максимална входяща мощност на лампата | 25,5 W |
| Series | CRESTO Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни, скандинавски, с абажур
В наличност
С абажур
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи
В наличност

С димер
В наличност
Хартия, с абажур, атипичен
В наличност
Ретро

LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Метал
В наличност
В кухнята
В наличност
LED лампи
В наличност
С абажур
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
С абажур, в джапанди стил
В наличност
С абажур

Стъкло, модерни, в кухнята
В наличностБезплатна доставка
Ретро

Стъкло, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с абажур
В наличност

Ретро



Ретро, стъкло
В наличност
Ретро, с димер
В наличност
Ретро

Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи



Ретро
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Малък
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка


Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност