

Размери 42×182 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Градинска седалка 182x42 cm - Rojaplast
| Ширина: | 42 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 182 cм |
| Екстериор/градина | Да |
|---|---|
| Състав и тип материал | Поликотън |
| Плътност | 5 cm |
| Тегло | 1 kg |
| Дължина | 182 cm |
| Защита против плъзгане | Не |
| Местоположение | Екстериор |
| Модел | Едноцветен |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа |
| Спецификации на материала | 80% памук/20% полиестер |
| Цвят | Тъмносив |
| Производител | RojaPlast |

40×40 cм
В наличност

45×140 cм, комплект

36×36 cм, върху столове
В наличност

40×40 cм

38×38 cм
В наличност
40×40 cм
В наличност
70×190 cм
В наличност

40×40 cм, върху столове, квадратен
В наличност
40×40 cм
В наличност
63×195 cм, върху шезлонги
В наличност
Екстериор/градина
В наличностБезплатна доставка
40×40 cм
В наличност
40×40 cм
В наличност

Кръгъл
В наличност
40×40 cм, екстериор/градина
В наличност
45×45 cм, върху столове, квадратен
В наличност
55×197 cм, върху шезлонги
В наличност
40×40 cм, върху столове, квадратен
В наличност
40×40 cм
В наличност
49×92 cм, върху шезлонги, екстериор/градина
В наличност

Кръгъл
В наличност
40×40 cм
В наличност


Кръгъл
В наличност

40×40 cм

Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Пластмаса, кошници на парчета
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност