
Двуетажно легло от борова дървесина 90x190 cm CLPB - Adeko
145×99×203 cм, за момичета, от бор, за момчета
373,32 € / 730,15 лв.

Двуетажно легло от борова дървесина 80x200 cm CLPB - Adeko
145×89×213 cм, от бор
364,62 € / 713,13 лв.

Двуетажно легло от борова дървесина 90x200 cm CLPB - Adeko
145×90×200 cм, за момичета, от бор, за момчета
373,32 € / 730,15 лв.

Детско двуетажно разтегателно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка в естествен цвят 90x200 cm CLPB – Adeko
140×90×200 cм, от бор, с място за съхранение, включваща матрак
616,69 € / 1206,14 лв.

Детско двуетажно разтегателно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка в естествен цвят 80x200 cm CLPB – Adeko
140×86×229 cм, от бор, с място за съхранение, включително летва за легло
608,01 € / 1189,16 лв.

Детско двуетажно разтегателно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка в естествен цвят 90x180 cm CLPB – Adeko
140×90×180 cм, от бор, с място за съхранение, включително летва за легло
616,69 € / 1206,14 лв.

Детско двуетажно разтегателно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка в естествен цвят 80x160 cm CLPB – Adeko
140×80×160 cм, от бор, с място за съхранение, включително летва за легло
603,65 € / 1180,64 лв.

Детско двуетажно разтегателно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка в естествен цвят 90x190 cm CLPB – Adeko
140×96×219 cм, от бор, с място за съхранение, включваща матрак
616,69 € / 1206,14 лв.
Детско двуетажно разтегателно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка в естествен цвят 80x200 cm CLPB – Adeko
Размери 140×86×229 cм
Избран вариант:Детско двуетажно разтегателно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка в естествен цвят 80x200 cm CLPB – Adeko
История на цените
- 26.04.2026 г. - 608,01 € / 1189,16 лв.
- 14.02.2026 г. - 608,01 € / 1189,16 лв.
- 5.02.2026 г. - 715,3 € / 1399,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Практичното детско легло от Adeko предлага универсално решение за детската стая. Изработено от качествен материал в естествен цвят, това легло осигурява комфортен сън и допълнително пространство за посетители или съхранение. Разтегателното легло улеснява създаването на второ място за спане, а максималната препоръчителна височина на матрака за чекмеджето е 12 см.
Размери
| Ширина: | 86 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 229 cм |
| Височина: | 140 cм |
Спецификации
| Декор | Бор |
|---|---|
| С място за съхранение | Да |
| Комплекти | С подматрачна рамка |
| Мултифункционални | Да |
| Държава на произход | PL |
| Височина на крачетата | 23 cm |
| Тип | Разтегателно/двуетажно |
| Товароносимост на изтеглящото се легло | 90 kg |
| Максимална товароносимост на долното легло | 90 kg |
| Максимална товароносимост на горното легло | 60 kg |
| Капацитет на тежестта | 90 kg |
| Тегло | 50 kg |
| Размери на разтегателното легло | 80x190 |
| Размер | 80x200 |
| Дължина | 229.7 cm |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Материал на ламелите | Шперплат |
| Включени ламели | Да |
| Серия | CLPB |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Класически |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Светло дърво |
| Материал на краката | Масивен бор |
| Обработка на повърхността | Изчеткан/необработен |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Тип решетка | Ламел |
| Включен матрак | Не |
| Защитна бариера | Нефиксирана |
| Аксесоари | С място за съхранение/с крачета/със стълба/с предпазна бариера |
| Материал на конструкцията | Масив бор |
| Материал | Масивно дърво |
| Цвят | Естествен |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Adeko |
Подобни продукти

Детско двуетажно разтегателно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка в естествен цвят 90x180 cm CLPBN – Adeko
156×90×180 cм, от бор, с място за съхранение

Двуетажно легло от борова дървесина 90x200 cm в естествен цвят Mila DMP - Adeko
206×90×200 cм, от бор

Бяло триетажно легло от борова дървесина 90x200 cm Scott - Vipack
199×90×200 cм

Бяло двуетажно детско легло от масивен бор с място за съхранение 140x200/90x200 cm SCOTT – Vipack
175×90×200 cм, от бор, с място за съхранение
В наличност
Двуетажно легло от борова дървесина Martin, 140 x 200 cm Pino - Vipack
166×157×207 cм, за момичета, от бор

Детско двуетажно легло в естествен цвят 90x200 cm Pino – Vipack
161×90×200 cм, от бор

Детско повдигнато легло от масивен дъб в естествен цвят 90x200 cm Forrest – Vipack
114×90×200 cм, от дъб, от дърво
В наличност
Бяло/розово детско легло 90x200 cm двуетажно/разтегателно с място за съхранение с включена подматрачна рамка Bonny – Vipack
161×90×200 cм, за момичета, с място за съхранение

Детско двуетажно легло от масивен дъб с включена подматрачна рамка в естествен цвят 140x200/90x200 cm Forrest – Vipack
175×90×200 cм, от дъб, от дърво
В наличност
Детско повдигнато легло от масивен бук с включена подматрачна рамка в естествен цвят 90x200 cm Forrest – Vipack
114×90×200 cм, от бук, от дърво

Повдигнато детско легло от борова дървесина 90x200 cm в естествен цвят Mila DMPBA - Adeko
206×90×200 cм, от бор

Сиво повдигнато легло за деца с пързалка , 90 x 200 cm Pino - Vipack
83×175×207 cм, за момичета, за момчета

Двуетажно детско легло в бял и естествен цвят 90x190 cm Valka – Marckeric
197×107×200 cм, за момичета, от бор

Бяло повдигнато детско легло от масивен бор 90x200 cm PINO – Vipack
190×90×200 cм, от бор, от дърво

Повдигнато детско легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка в естествен цвят 90x200 cm Sam – Vipack
117×90×200 cм, от дъб, за момчета

Бяло двуетажно легло от борова дървесина 90x200 cm PINO - Vipack
114×90×200 cм, от бор, от дърво

Сиво повдигнато детско легло 90x200 cm Pino - Vipack
174×90×200 cм, за момичета, за момчета

Бяло детско двуетажно разтегателно легло от масивен бук с място за съхранение 90x200 cm Forrest – Vipack
175×90×200 cм, от бук, с място за съхранение
В наличност
Двуетажно легло с място за съхранение в естествен цвят 90x200 cm Mundo - Adeko
160×90×200 cм, за момичета, от бор

Бежово детско легло 90x200 cm повдигнато с място за съхранение без ламелно дъно Studio – Roba
117×90×200 cм, с място за съхранение, ламинирано

Двуетажно легло за деца 70x140 cm Simba - Adeko
137×70×140 cм, за момичета, от бор
В наличностБезплатна доставка
Повдигнато детско легло от борова дървесина 70x160 cm CLPBA - Adeko
145×70×160 cм, от бор, от дърво
В наличностБезплатна доставка
Детско легло сиво-зелено 90x190 cm двуетажно с включена подматрачна рамка Angel – Marckeric
131×107×197 cм, от бор, за момчета
В наличност
Сиво двуетажно легло от борова дървесина Alpi2 - Støraa
142×143×208 cм, за момчета

Бяло детско легло със стълба , 140 x 200 cm Pino - Vipack
190×209×214 cм, от бор, от дърво

Бяла къща/повдигнато детско легло 90x200 cm Dallas - Vipack
201×90×200 cм
В наличност
Двуетажно легло от борова дървесина 90x200 cm в естествен цвят Mila DMPB - Adeko
206×90×200 cм, от бор

Повдигнато детско легло бяла къща 90x200 cm Housebed - Vipack
201×90×200 cм
В наличност
Бежово детско легло 90x200 cm двуетажно без ламелно дъно Double – Roba
179×90×200 cм, с преграда, с допълнително легло

Бяло повдигнато легло от бор 90x200 cm RENO - Vipack
120×90×200 cм, от бор, от дърво

Бяло повдигнато детско легло 90x200 cm Jodie – Støraa
За момичета, за момчета
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност



