Бяла светлина за таван Toscana - Sollux
История на цените
- 25.04.2026 г. - 80,84 € / 158,11 лв.
- 14.02.2026 г. - 80,84 € / 158,11 лв.
- 5.02.2026 г. - 95,1 € / 186 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
За Sollux качеството не е просто бързо изпразнена концепция, а основен елемент, който пронизва цялата марка. То е нещо, за което се мисли при проектирането на лампите, при тяхното производство и при реалното им използване в интериора. Това превръща Лампите Nice в отличителен и дизайнерски елемент, който ще освети всяко ваше помещение - от спалнята през всекидневната до коридора или кабинета.
Спецификации
| Материал | Метал |
|---|---|
| Мощност | 40 W |
| Брой крушки | 3 бр. |
| Тип контакт | GU10 |
| Тегло | 1.35 kg |
| Дължина | 45 cm |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Серия | Toscana |
| Дизайн | Модерен |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Екстра/Special Week |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Метал |
| Материал на конструкцията | Стомана |
| Цвят | Бял |
| Material | Метал |
| Производител | Sollux |
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност


