Градински шезлонг метален в естествен цвят Taylor – Bizzotto
Размери 91×70×182 cм
История на цените
- 27.04.2026 г. - 213,35 € / 417,28 лв.
- 14.02.2026 г. - 213,35 € / 417,28 лв.
- 5.02.2026 г. - 251 € / 490,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Градинският метален шезлонг Taylor от Bizzotto е идеалният избор за почивка в градината или на терасата. Шезлонгът е оборудван с колелца за лесно придвижване, а облегалката му може да се регулира в няколко позиции.
Размери
| Ширина: | 70 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 182 cм |
| Височина: | 91 cм |
Спецификации
| Материал | Метал |
|---|---|
| Тип шезлонг | Регулируем |
| С колела | Да |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | CN |
| Височина на седалката | 34 cm |
| Капацитет на тежестта | 110 kg |
| Тегло | 5 kg |
| Размер на шезлонги | Едноместен |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Местоположение | Екстериор |
| Серия | Taylor |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Бежов |
| Материал на краката | Алуминий |
| Обработка на повърхността | Прахово покритие |
| Характеристики | Позициониране |
| Материал на конструкцията | Алуминий |
| Материал на седалката | Текстил |
| Тапицерски материал | Текстил |
| Material | Метал |
| Производител | Bizzotto |
Подобни продукти

Бял градински шезлонг метален Taylor – Bizzotto
90×53×166 cм, от метал, сгъване
В наличност
Бежов градински шезлонг метален Taylor – Bizzotto
73×60×101 cм, от метал, регулируем
В наличност
Детски градински мебели – Roba
Масивна

Детски градински мебели – Roba
Масивна
В наличност
Тъмно сив градински шезлонг Coal - Blomus
С включени възглавници, масивна

Сиво подплатено градинско легло Emma - Hartman
40×181×181 cм, с включени възглавници, масивна
В наличност
Градински шезлонг от масивно дърво в естествен и кремав цвят San Diego – Garden Pleasure
89×64×183 cм
В наличност
Антрацитен градински шезлонг метален Hilde – Bizzotto
102×65×200 cм, от метал
В наличност
Сив сгъваем градински шезлонг от масивно дърво Borneo – Rojaplast
102×90×75 cм
В наличност
Бежов/в тъмно естествен цвят градински шезлонг от масивно дърво Dionysus – Bonami Essentials
88×58×100 cм, от дърво, масивна
В наличност
Blumfeldt Sunnyvale, шезлонг с подставка за крака, алуминий, 4 нива
За изпращане след 2 дни
Blumfeldt Vitello Noble, шезлонг, 70 x 110 x 140 см, дишаща материя, устойчив на атмосферни влияния, сгъваем
Сгъване
За изпращане след 4 дни
Кафяв градински шезлонг от изкуствен ратан Jaipur – Keter
29×58×187 cм, от изкуствен ратан, масивна
В наличност
Blumfeldt Sun Valley, градински шезлонг, сгъваем, възглавница, сив
Регулируем, сгъване, масивна
За изпращане след 4 дни
Градински шезлонг от тиково дърво Arrieta - House Nordic
50×50×160 cм, масивна
Безплатна доставка
Blumfeldt Sunnyvale, шезлонг с подставка за крака, алуминий, 4 нива
За изпращане след 4 дни
Blumfeldt Sun Valley, шезлонг сгъваем възглавница, черен
Регулируем, сгъване
За изпращане след 2 дни
Градински шезлонг от масивно дърво в естествен цвят Noemi – Bizzotto
89×58×163 cм, от дърво, с подлакътници
Безплатна доставка
Градински шезлонг от масивно дърво в зелен и естествен цвят – Floriane Garden
90×59×44 cм
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Градински шезлонг от масивно дърво в син и естествен цвят – Floriane Garden
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Кафяв градински шезлонг от масивно дърво Beverly Hills – Garden Pleasure
75×74×195 cм
Безплатна доставка
Черен градински шезлонг с табуретка за крака Boel - Bloomingville
77×66×100 cм, масивна

Blumfeldt The Big Easy, люлка, черна, водоустойчив, 350 kg max., UV охрана
От метал, люлеещи се
За изпращане след 2 дни
Blumfeldt The Chiller, люлеещ се шезлонг, 77 x 85 x 173 cm, 360 Comfort, ComfortMesh, бежово
Люлеещи се
За изпращане след 2 дни
Тъмнокафяв градински шезлонг метален Kuwa – Garden Pleasure
101×55×146 cм, от метал, масивна
В наличност
Шезлонг Вила Роза от ковано желязо
С включени възглавници, масивна
Най-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност










