
Japandi плафон бял с бежово и кафяво 3 светлини - Multi Bida
Ориенталски, в джапанди стил
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерно таванно осветително тяло. Отделните части на осветителното тяло могат да се завъртат и да се регулират прецизно според вашите изисквания.Излъчва топла бяла светлина (3000K).
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Тип | Лампа |
| Стил | Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 10 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1400 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 90 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Series | FRAME Briloner |
| Производител | Výrobce po 1 ks |

Ориенталски, в джапанди стил
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка

Модерни, кръгъл
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, ретро
В наличност
Кръгъл
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност

Индустриални
В наличност
Стъкло, ретро
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, дърво
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ретро
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Стъкло, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Ориенталски
В наличностМодерни
В наличност
Метал, модерни, в джапанди стил
В наличност
LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
В джапанди стил
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Комплекти
В наличност


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
Въртележки, от дърво
В наличност