
Aigostar - LED RGBW димируема крушка C37 E14/6W/230V 3000K + дистанционно управление
E14, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Крушката предлага RGB функционалност. За управление се използва дистанционно (включено в комплекта). С помощта на дистанционното лесно можете да включвате и изключвате крушката и да променяте нейните цветове.
| Тип контакт | E14 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Ъгъл на лъча | 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Тип | LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка |
| Функция | LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление |
| Форма | Свещ, Свещ, Свещ, Свещ, Свещ, Свещ, Свещ, Свещ, Свещ, Свещ, Свещ, Свещ |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| Входяща мощност | 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 420 lm, 420 lm, 420 lm, 420 lm, 420 lm, 420 lm, 420 lm, 420 lm, 420 lm, 420 lm, 420 lm, 420 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Series | BULB E14 Aigostar, BULB E14 Aigostar, BULB E14 Aigostar, BULB E14 Aigostar, BULB E14 Aigostar, BULB E14 Aigostar, BULB E14 Aigostar, BULB E14 Aigostar, BULB E14 Aigostar, BULB E14 Aigostar, BULB E14 Aigostar, BULB E14 Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, флуоресцентни тръби
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се, R7s
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се, R7s
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, топло бяло (2800 - 3300К), флуоресцентни тръби
В наличност
LED, затъмняващи се, R7s
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, флуоресцентни тръби
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност


Детски люлки
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност

Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност