
Eglo 98138 - Стенно точково осветително тяло VILLABATE 1xE27/10W/230V
230V, повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 14.42 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP33, IP33, IP33, IP33, IP33, IP33, IP33, IP33, IP33, IP33, IP33, IP33 |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Series | HARBOR Brilagi, HARBOR Brilagi, HARBOR Brilagi, HARBOR Brilagi, HARBOR Brilagi, HARBOR Brilagi, HARBOR Brilagi, HARBOR Brilagi, HARBOR Brilagi, HARBOR Brilagi, HARBOR Brilagi, HARBOR Brilagi |
| Производител | Brilagi |

230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Стъкло
В наличност

Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни

Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, скандинавски
В наличност


Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
LED лампи

LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
230V
В наличност
Детски люлки
В наличност

Малък
В наличност


Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка