
Плафон МОРЕЛО, хром, 5xE27
Хром, стъкло
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Точково осветително тяло Hestia с 5 крушки в класически стил ще бъде елегантен акцент във вашата всекидневна или спалня. Хромираното метално тяло, наподобяващо извиващи се лози, е допълнено с прозрачни стъклени абажури. Осветителното тяло може да се монтира на тавана чрез кръгла декоративна основа. Интересен детайл на абажурите с форма на камбана е усуканият ефект на вълнообразната им повърхност. Петте глави на осветителното тяло, насочени в различни посоки, осигуряват достатъчно светлина във всяка част на помещението. Това таванно осветително тяло може да се използва с пет крушки, всяка с мощност до 40W. Типът на фасунгата е E14. Ако желаете да подобрите интимната и уютна атмосфера, изберете топло бели светлинни източници за това осветително тяло. Размерите на точковото осветително тяло Hestia с 5 крушки са следните: ширина 635 мм, разстояние от тавана 165 мм, диаметър на монтаж 100 мм. Този модел се доставя без светлинни източници.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Тип | Спот |
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Офис |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E14 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Брой крушки | 5 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Стил | Други |
| Series | HESTIA Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Хром, стъкло

Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, стъкло, дърво
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка

Модерни, стъкло, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, бронз, индустриални
В наличност
Хром

Стъкло
В наличност

LED лампи, хром, 230V
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Топло бяла светлина
В наличност

Модерни, стъкло
В наличност

230V, повърхностни светлини, дърво
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност
Малък
В наличност
Среден
В наличност


E27, LED
В наличност

С пейка, модерни, шкафове
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност

LED ленти
В наличност