
LED вградено осветително тяло WOODY SPOT LED/5,5W/230V 4000K дъб Ø10 см
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично вградено осветително тяло с енергоспестяващ LED източник Philips. Модерен осветител за Вашия дом. Можете да обогатите интериорното осветление с допълнителни осветителни тела от серията OAK или OAK SLIM. Осветителят отговаря на изискванията за Eye Comfort - щади и не уморява очите Ви.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Материал на лампи и аплици | Дърво |
| Количество в опаковката | 1 |
| Стил | Други |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Дървен декор | Дъб |
| Форма | Кръгъл |
| Монтажен отвор | 125 mm |
| Дълбочина на вграждане | 45 mm |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12,5 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 90 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1300 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 100 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12,5 W |
| Series | OAK Lamkur, OAK SLIM Lamkur, WOODY SPOT Lamkur |
| Производител | Lamkur |

Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, стъкло, дърво
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Хром

Стъкло
В наличност
Модерни, бронз, индустриални
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни, стъкло, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност
Хром, стъкло

Стъкло
В наличност
Повърхностни светлини, дърво
В наличност
Стъкло
В наличност
230V, топло бяла светлина
В наличност

Стъкло
В наличност
Индустриални, метал, дърво
В наличност

Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Бронз, индустриални
В наличност
Стъкло, дърво
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

Модерни, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
С пейка, модерни, шкафове
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Стенни часовници
В наличност


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
