
Eglo 97824 - LED Точково осветително тяло TIBERIO 1 3xLED/3W/230V
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED Осветително тяло за контакт MINI 4. Това LED осветително тяло за контакт е изработено от метал с повърхностна обработка на сатиниран никел и лъскав хром. Ключ с люлеещ механизъм. Цветът на светлината е топло бяло. Животът на източника е 15000.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Покритие на повърхността на прожектора | Хром |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Материал на лампи и аплици | Метал |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W |
| Общ светлинен поток | 200 lm |
| Брой крушки | 1 |
| Входяща мощност | 3 W |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Метод на свързване | За контакт |
| Цокъл | GU10 |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W |
| Функция | LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Тип щепсел | C |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Място | Спалня |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Тип | Малка лампа за контакт/Аплик |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W |
| Напрежение | 230 V |
| Стил | Други |
| Series | MINI Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност

Хром, стъкло

Модерни, хром, стъкло


Модерни
В наличностБезплатна доставка


Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност

Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Хром, стъкло

LED лампи, 230V
В наличност
Топло бяла светлина
В наличност
Модерни, бронз, индустриални
В наличност
230V, топло бяла светлина
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност


Модерни, бронз, стъкло
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностМодерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Хром

Индустриални
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
230V
В наличност

Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Среден
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
