



Размери 56×43×30 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Стоманена градинска маса 43x30,5 cm Dorea – Garden Pleasure
| Ширина: | 43 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 30 cм |
| Височина: | 56 cм |
| Материал | Метал |
|---|---|
| Форма на градински маси | Правоъгълен |
| Цвят | Черен |
| Държава на произход | CN |
| Плътност | 0.15 cm |
| Форма | Правоъгълен |
| Капацитет на тежестта | 30 kg |
| Тегло | 3.5 kg |
| Дължина | 30.5 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Местоположение | Екстериор |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Стомана |
| Специфичен материал за плота на масата | Стомана |
| Материал на масата | Метал |
| Производител | Garden Pleasure |

75×80×83 cм, от метал, правоъгълен
В наличностБезплатна доставка
73 cм, ⌀ 85 cм, кръгла
В наличност
40 cм, ⌀ 70 cм, от метал, кръгла


Кръгла
В наличност
74 cм, ⌀ 120 cм, от дърво, от акация
В наличност
Правоъгълен
В наличност
90×52×134 cм, от пластмаса, правоъгълен

От метал, кръгла
Безплатна доставка
49 cм, ⌀ 40 cм, от метал, кръгла

39 cм, ⌀ 45 cм
В наличност
Правоъгълен
В наличност
75 cм, ⌀ 60 cм


От дърво, от бор, правоъгълен

38×62×105 cм, правоъгълен
В наличност
От метал, квадратен

Правоъгълен
В наличност
От дърво, правоъгълен
В наличност
От метал
Безплатна доставка
75×145×206 cм, от дърво, правоъгълен

52 cм, ⌀ 46 cм, от метал, сгъваеми
В наличност
От пластмаса, кръгла
В наличност
75 cм, ⌀ 120 cм, от метал, кръгла
Безплатна доставка

45 cм, ⌀ 40 cм, от метал, кръгла

74×60×120 cм, правоъгълен
В наличност
Правоъгълен
В наличност
Кръгла
В наличност
От метал, кръгла

75×60×120 cм, правоъгълен
Безплатна доставка
От дърво, правоъгълен
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност