
Жълто кресло Laine – ELTAP
-23 %466,65 € / 912,69 лв.
606,9 € / 1186,99 лв.

Зелен шенилов разтегателен диван с място за съхранение 155 cm Laine – ELTAP
75×155×105 cм, с място за съхранение, конвертируем, плат
-25 %696,15 € / 1361,55 лв.
925,65 € / 1810,41 лв.

Бежово кресло Laine – ELTAP
84×102×109 cм, плат
-23 %466,65 € / 912,69 лв.
606,9 € / 1186,99 лв.

Зелено кресло Laine – ELTAP
Плат
-23 %466,65 € / 912,69 лв.
606,9 € / 1186,99 лв.

Бежов шенилов разтегателен диван с място за съхранение 155 cm Laine – ELTAP
75×155×105 cм, с място за съхранение, конвертируем, плат
-25 %696,15 € / 1361,55 лв.
925,65 € / 1810,41 лв.

Светлосив шенилов разтегателен диван с място за съхранение 155 cm Laine – ELTAP
75×155×105 cм, с място за съхранение, конвертируем, плат
-25 %696,15 € / 1361,55 лв.
925,65 € / 1810,41 лв.

Тъмносив шенилов разтегателен диван с място за съхранение 155 cm Laine – ELTAP
75×155×105 cм, с място за съхранение, конвертируем, плат
-24 %700,4 € / 1369,86 лв.
925,65 € / 1810,41 лв.
Тъмносив шенилов разтегателен диван с място за съхранение 155 cm Laine – ELTAP
Размери 75×155×105 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 700,4 € / 1369,86 лв.
История на цените
- 24.05.2026 г. - 700,4 € / 1369,86 лв.
- 22.05.2026 г. - 700,4 € / 1369,86 лв.
- 15.05.2026 г. - 925,65 € / 1810,41 лв.
- 6.03.2026 г. - 768,81 € / 1503,66 лв.
- 24.02.2026 г. - 904,48 € / 1769,01 лв.
- 20.02.2026 г. - 768,81 € / 1503,66 лв.
- 15.02.2026 г. - 723,58 € / 1415,2 лв.
- 14.02.2026 г. - 768,81 € / 1503,66 лв.
- 26.01.2026 г. - 904,48 € / 1769,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Тъмносив шенилов разтегателен диван с място за съхранение 155 cm Laine – ELTAP
Размери
| Ширина: | 155 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 105 cм |
| Височина: | 75 cм |
Спецификации
| С място за съхранение | Да |
|---|---|
| Функция на диваните | Конвертируеми |
| Материал на тапицерията | Плат |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 15 cm |
| Височина на подлакътниците | 53 cm |
| Височина на облегалката | 47 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 125 cm |
| Дълбочина на седалката | 64 cm |
| Височина на седалката | 38 cm |
| Височина на крачетата | 2.5 cm |
| Капацитет на тежестта | 120 kg |
| Тегло | 67 kg |
| Размер на дивана | Двуместен |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Размери на мястото за спане | 125x195 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Laine |
| Ъгъл и форма | Равно |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Функции | С място за съхранение/сгъваем |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | ПДЧ/масивен бор |
| Спецификации на материала | 75% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Poco 5 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Цвят | Тъмносив |
| Производител | ELTAP |
Подобни продукти

Зелен разтегателен диван 207 cm Simon – Miuform
85×207×90 cм, конвертируем, плат

Син диван 150 cm Aros – ELTAP
103×150×90 cм, плат, ниска

Разтегателен диван в оранжево и медно 140 cm Roots - Karup Design
85×140×105 cм, модерни, скандинавски

Диван от плат Perenna за трима в антрацитен цвят 233x93x83см.
83×233×93 cм, с крачета, повече от три места (многоместен)
В наличностБезплатна доставка
Син сив шенилов разтегателен диван с място за съхранение 214 cm Fulgeo – ELTAP
С място за съхранение, конвертируем, ниска

Диван Bella от плат с функция легло за трима в антрацитен цвят 208x81x85см.
85×208×81 cм, конвертируем, за всекидневно спане
В наличностБезплатна доставка
Диван Bella от плат с функция легло за трима в кафяв цвят 208x81x85см.
85×208×81 cм, конвертируем, за всекидневно спане
В наличностБезплатна доставка
Кафяв диван 250 cm Loretto – Cosmopolitan Design
68×250×100 cм, плат, ниска

Тъмно сив диван Pop - Bonami Selection
96×214×97 cм, с място за съхранение, конвертируем
В наличност
Тъмносив разтегателен диван 120 cm Folde - Artie
Ниска

Кафяв диван 206 cm Paris - Scandic
88×206×90 cм, скандинавски, ретро

Кафяв диван от изкуствена кожа 164 cm Copenhagen - Scandic
85×164×88 cм, модерни, скандинавски

Зелен шенилов разтегателен диван 230 cm Leila – Makamii
90×230×105 cм, конвертируем, ниска

Диван Bella от плат за двама в антрацитен цвят 177x81x85см.
85×177×81 cм, с крачета, двуместен
В наличност
Син разтегателен диван от велур 196 cm Base – Karup Design
Модерни, скандинавски, с място за съхранение

Антрацитен диван 228 cm Lupine – Micadoni Home
Ниска

Кадифен разтегателен диван тухлен 225 cm Charming Charlie – Miuform
85×225×90 cм, конвертируем, плат

Син разтегателен диван 140 cm Hippo - Karup Design
70×140×122 cм, скандинавски, конвертируем

Зелен диван 200 cm Linz – Cosmopolitan Design
Ниска

Кафяв кадифен сгъваем диван 206 cm Kemi – Cosmopolitan Design
70×206×95 cм, конвертируем, плат

Тъмносив разтегателен диван с място за съхранение 222 cm Bali – Cosmopolitan Design
105×222×84 cм, с място за съхранение, конвертируем

Зелен кадифен модулен диван 320 cm Martina – Micadoni
75×320×106 cм, модерни, плат
В наличност
Червен разтегателен диван от плат букле 215 cm Patti - Bonami Selection
Ниска
В наличност
Сив разтегателен диван от рипсено кадифе 256 cm Cotonn – ELTAP
105×256×119 cм, конвертируем, ниска

Кафяв разтегателен диван от рипсено кадифе 195 cm Nona – Makamii
80×195×100 cм, конвертируем, ниска

Променлив диван Маслинено зелено Chico - Karup Design
85×200×80 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Променлив диван Естествен Прозрачен/петролен Beat - Karup Design
77×162×80 cм, скандинавски, конвертируем

Тюркоазен сгъваем/с място за съхранение диван от рипсено кадифе 215 cm Bjork – Bonami Selection
Скандинавски, с място за съхранение, конвертируем
В наличност
Сив разтегателен диван 168 см Lucky Lucy - Miuform
90×168×88 cм, скандинавски, конвертируем
В наличност
Тъмнозелен разтегателен диван от букле 247 cm Jodie – Micadoni Home
86×247×107 cм, конвертируем, ниска

Променлив диван Natural Clear/Mocca Bebop - Karup Design
Скандинавски, конвертируем, масивен

Кафяв диван от изкуствена кожа 225 cm Hamburg – Scandic
80×225×113 cм, от еко кожа, ниска
Най-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Градинска къща – Rojaplast
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Завеса за душ 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
180×200 cм
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Стоманен държач за тоалетна хартия Cappa - Umbra
В наличност
Вакуумни торбички в комплект от 2 броя Espace L – Compactor
В наличност







