Зелен кадифен модулен диван 320 cm Martina – Micadoni
Размери 75×320×106 cм
История на цените
- 22.05.2026 г. - 1715 € / 3354,25 лв.
- 19.05.2026 г. - 1715 € / 3354,25 лв.
- 19.03.2026 г. - 1827 € / 3573,3 лв.
- 20.02.2026 г. - 1942,22 € / 3798,65 лв.
- 15.02.2026 г. - 1827,97 € / 3575,2 лв.
- 14.02.2026 г. - 1942,22 € / 3798,65 лв.
- 5.02.2026 г. - 2284,96 € / 4468,99 лв.
- 16.01.2026 г. - 1942 € / 3798,22 лв.
- 6.11.2025 г. - 1941,89 € / 3798,01 лв.
- 5.11.2025 г. - 2123,4 € / 4153,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Освен с изключителен комфорт този модулен диван Martina ще ви впечатли и с модерния си дизайн и огромните форми, вдъхновени от облаците. Той разполага с изключително меки възглавници за седалката и облегалката за максимален комфорт, а гофрираните пружини и пълнежът от дебела пяна осигуряват гъвкавост, както и стабилна опора. Дареният с модулен дизайн диван може лесно да се адаптира към собствените ви нужди. По желание се предлага и вградена странична масичка, както и възглавници, които осигуряват допълнителна опора и завършват цялостната визия. Всъщност възглавниците не са включени в комплекта.
Размери
| Ширина: | 320 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 106 cм |
| Височина: | 75 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Материал на тапицерията | Плат |
| С възглавници | Да |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Цвят | Зелен |
| Твърдост на седалката | Мека |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 30 cm |
| Височина на подлакътниците | 68 cm |
| Височина на облегалката | 31 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 260 cm |
| Дълбочина на седалката | 75 cm |
| Височина на седалката | 44 cm |
| Височина на крачетата | 3.5 cm |
| Капацитет на тежестта | 450 kg |
| Тегло | 110 kg |
| Размер на дивана | Четириместен |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Пълнеж | Студена пяна/полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Martina |
| Ъгъл и форма | Равно |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | Масивен бор/шперплат/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 105000 martindale |
| Тапицерия | Vogue 11 |
| Тапицерски материал | Кадифе |
| Производител | Micadoni |
Подобни продукти

Тъмносив сгъваем диван 160 cm Roots – Karup
85×160×105 cм, скандинавски, конвертируем
В наличност
Зелен разтегателен диван 207 cm Simon – Miuform
85×207×90 cм, конвертируем, плат

Антрацитен диван 228 cm Lupine – Micadoni Home
Ниска

Променлив диван Естествен Прозрачен/петролен Beat - Karup Design
77×162×80 cм, скандинавски, конвертируем

Диван Bella от плат с функция легло за трима в антрацитен цвят 208x81x85см.
85×208×81 cм, конвертируем, за всекидневно спане
В наличностБезплатна доставка
Светлозелен диван 254 cm Diana – Micadoni
Ниска
В наличност
Син разтегателен диван от велур 196 cm Base – Karup Design
Модерни, скандинавски, с място за съхранение

Светлосив сгъваем диван от прежда с примки от букле 206 cm Kemi – Cosmopolitan Design
70×206×95 cм, конвертируем, ниска

Зелен диван 200 cm Linz – Cosmopolitan Design
Ниска

Зелен шенилов диван 204 cm Omao – Makamii
70×204×102 cм, ниска

Разтегателен диван в черно и антрацит 205 cm Knob - Karup Design
79×205×95 cм, модерни, скандинавски

Тъмно сив диван Pop - Bonami Selection
96×214×97 cм, с място за съхранение, конвертируем
В наличност
Зелен шенилов разтегателен диван 230 cm Leila – Makamii
90×230×105 cм, конвертируем, ниска

Диван от плат Perenna за трима в антрацитен цвят 233x93x83см.
83×233×93 cм, с крачета, повече от три места (многоместен)
В наличностБезплатна доставка
Син разтегателен диван 140 cm Hippo - Karup Design
70×140×122 cм, скандинавски, конвертируем

Диван Bella от плат с функция легло за трима в кафяв цвят 208x81x85см.
85×208×81 cм, конвертируем, за всекидневно спане
В наличностБезплатна доставка
Син разтегателен диван 247 cm Jodie – Micadoni Home
86×247×107 cм, конвертируем, плат

Зелен кадифен диван 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cм, модерни, плат

Тъмносив разтегателен диван с място за съхранение 222 cm Bali – Cosmopolitan Design
105×222×84 cм, с място за съхранение, конвертируем

Тъмносив разтегателен диван 120 cm Folde - Artie
Ниска

Кафяв диван 250 cm Loretto – Cosmopolitan Design
68×250×100 cм, плат, ниска

Тъмнозелен разтегателен диван 168 cm Lucky Lucy - Miuform
90×168×88 cм, конвертируем, ниска
В наличност
Диван Bella от плат за двама в антрацитен цвят 177x81x85см.
85×177×81 cм, с крачета, двуместен
В наличност
Променлив диван Grey Buckle Up - Karup Design
68×140×95 cм, скандинавски, конвертируем

Тюркоазен сгъваем/с място за съхранение диван от рипсено кадифе 215 cm Bjork – Bonami Selection
Скандинавски, с място за съхранение, конвертируем
В наличност
Кафяв разтегателен диван от рипсено кадифе 195 cm Nona – Makamii
80×195×100 cм, конвертируем, ниска

Зелен шенилов сгъваем/с място за съхранение диван 252 cm Kona – Makamii
С място за съхранение, конвертируем, ниска

Тъмносив диван от рипсено кадифе 178 cm Justin – Ropez
79×178×108 cм, ниска

Син разтегателен диван с място за съхранение 216 cm Nanea – Makamii
С място за съхранение, конвертируем, ниска

Светлосив разтегателен диван с място за съхранение от рипсено кадифе 234 cm Sara – Ropez
78×234×122 cм, с място за съхранение, конвертируем

Черен кадифен разтегателен диван с място за съхранение 238 cm Kapua – Makamii
82×238×105 cм, с място за съхранение, конвертируем

Зелен триместен разтегателен диван Cumulus - Windsor & Co Sofas
90×215×112 cм, модерни, скандинавски
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Черен метален подвижен стелаж 38x66 cm Tower – YAMAZAKI
66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Черна висяща витрина от масивна ела 50x80x14 cm Hazem – Bloomingville
80×50×14 cм, мат, дърво

Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик







