
Kolarz 731.10.110 - Плафон NONNA 1xE27/75W/230V pr. 20 cm винен
230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Елегантен декориран полилей с прилепващ монтаж. Ръчно боядисано осветително тяло, благодарение на което всеки екземпляр е оригинален и може да се различава по шарката от продуктовата снимка. Идеално за осветление на вили, къщи за отдих, ресторанти и др.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж |
| Series | NONNA Kolarz, NONNA Kolarz, NONNA Kolarz, NONNA Kolarz, NONNA Kolarz, NONNA Kolarz, NONNA Kolarz, NONNA Kolarz, NONNA Kolarz, NONNA Kolarz, NONNA Kolarz, NONNA Kolarz |
| Производител | Kolarz |

230V
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Индустриални, 230V, топло бяла светлина
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Дърво, 230V
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Дърво, ориенталски
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, 230V, топло бяла светлина
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
