
Аплик MANAVGAT 1xE27/40W/230V кафяв/син
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Asir, който имаме на склад на цена 60.74 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Стил | Винтаж/Детски, Винтаж/Детски, Винтаж/Детски, Винтаж/Детски, Винтаж/Детски, Винтаж/Детски, Винтаж/Детски, Винтаж/Детски, Винтаж/Детски, Винтаж/Детски, Винтаж/Детски, Винтаж/Детски |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Детска стая, Спалня/Всекидневна стая/Детска стая, Спалня/Всекидневна стая/Детска стая, Спалня/Всекидневна стая/Детска стая, Спалня/Всекидневна стая/Детска стая, Спалня/Всекидневна стая/Детска стая, Спалня/Всекидневна стая/Детска стая, Спалня/Всекидневна стая/Детска стая, Спалня/Всекидневна стая/Детска стая, Спалня/Всекидневна стая/Детска стая, Спалня/Всекидневна стая/Детска стая, Спалня/Всекидневна стая/Детска стая |
| Дървен декор | Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб |
| Series | MANAVGAT Asir, MANAVGAT Asir, MANAVGAT Asir, MANAVGAT Asir, MANAVGAT Asir, MANAVGAT Asir, MANAVGAT Asir, MANAVGAT Asir, MANAVGAT Asir, MANAVGAT Asir, MANAVGAT Asir, MANAVGAT Asir |
| Производител | Asir |

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност

230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, 230V, топло бяла светлина
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност

Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, метал, 230V
В наличност

Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност


Метал
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка