
Модерен плафон черен квадрат с LED IP44 - Lys
Модерни, LED лампи, квадратен
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерно LED таванно осветително тяло. Подходящо само за вътрешни помещения (IP20). Смяна на цветната температура чрез обикновен стенен ключ (3000/4000/6500 K). При допълнителна покупка на стенен регулатор ще разширите функциите на осветителното тяло с димиране и плавна промяна на цветната температура (3000-6500 K). При допълнителна покупка на стандартно дистанционно управление осветителното тяло получава и функция нощна светлина и таймер. Вграден енергоефективен LED модул.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Температура на светлината | 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K, 4000 K/6500 K/3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W, 345 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W |
| Брой цикли на превключване | 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF, 25000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Series | SHAPE Nedes, SHAPE Nedes, SHAPE Nedes, SHAPE Nedes, SHAPE Nedes, SHAPE Nedes, SHAPE Nedes, SHAPE Nedes, SHAPE Nedes, SHAPE Nedes, SHAPE Nedes, SHAPE Nedes |
| Производител | NEDES |

Модерни, LED лампи, квадратен
В наличност
Спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Атипичен, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност

Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
