
Таванна лампа удължена черна 3-степенна димируема - Plazas Novo
Модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светлината поема в нова посока - EGLO connect. Настройва се с мобилен телефон/таблет или дистанционно управление. Bluetooth с ниска консумация на енергия. Безплатно приложение AwoX Home CONTROL (съвместимо с Android и iOS). Функция RGB - избор от 16 милиона цвята. Настройваема температура на цветността: 2700K топло бяло - 6500K студено бяло. Плавно затъмняване на осветителното тяло (0-100%). Съвместимо с: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Възможност за настройка на време за включване и изключване на осветителното тяло. Осветителните тела могат да се управляват с дистанционно и мобилен телефон едновременно. Дистанционното управление не е включено в комплекта, но може да бъде закупено отделно.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Студено бялa светлина |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 3100 lm, 3100 lm, 3100 lm, 3100 lm, 3100 lm, 3100 lm, 3100 lm, 3100 lm, 3100 lm, 3100 lm, 3100 lm, 3100 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Функция | ZigBee/Alexa/Bluetooth, ZigBee/Alexa/Bluetooth, ZigBee/Alexa/Bluetooth, ZigBee/Alexa/Bluetooth, ZigBee/Alexa/Bluetooth, ZigBee/Alexa/Bluetooth, ZigBee/Alexa/Bluetooth, ZigBee/Alexa/Bluetooth, ZigBee/Alexa/Bluetooth, ZigBee/Alexa/Bluetooth, ZigBee/Alexa/Bluetooth, ZigBee/Alexa/Bluetooth |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Входяща мощност | 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Еквивалент на класическата крушка | 215 W, 215 W, 215 W, 215 W, 215 W, 215 W, 215 W, 215 W, 215 W, 215 W, 215 W, 215 W |
| Series | SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo |
| Производител | Eglo |

Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 24V
В наличност
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностLED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, квадратен
В наличностКлюч за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V, комплекти
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
