
Briloner 3390-015 - LED Лампа FREE LED/18W/230V 29x29 см
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Globo, който имаме на склад на цена 45.04 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Series | MAXXY Globo, TATJANA Globo, GABRIEL Globo, KENDY Globo, TINY Globo, SILLA Globo, REGGY Globo, VENOSA Globo, MAXXY Globo, TATJANA Globo, GABRIEL Globo, KENDY Globo, TINY Globo, SILLA Globo, REGGY Globo, VENOSA Globo, MAXXY Globo, TATJANA Globo, GABRIEL Globo, KENDY Globo, TINY Globo, SILLA Globo, REGGY Globo, VENOSA Globo, MAXXY Globo, TATJANA Globo, GABRIEL Globo, KENDY Globo, TINY Globo, SILLA Globo, REGGY Globo, VENOSA Globo, MAXXY Globo, TATJANA Globo, GABRIEL Globo, KENDY Globo, TINY Globo, SILLA Globo, REGGY Globo, VENOSA Globo, MAXXY Globo, TATJANA Globo, GABRIEL Globo, KENDY Globo, TINY Globo, SILLA Globo, REGGY Globo, VENOSA Globo, MAXXY Globo, TATJANA Globo, GABRIEL Globo, KENDY Globo, TINY Globo, SILLA Globo, REGGY Globo, VENOSA Globo, MAXXY Globo, TATJANA Globo, GABRIEL Globo, KENDY Globo, TINY Globo, SILLA Globo, REGGY Globo, VENOSA Globo, MAXXY Globo, TATJANA Globo, GABRIEL Globo, KENDY Globo, TINY Globo, SILLA Globo, REGGY Globo, VENOSA Globo, MAXXY Globo, TATJANA Globo, GABRIEL Globo, KENDY Globo, TINY Globo, SILLA Globo, REGGY Globo, VENOSA Globo, MAXXY Globo, TATJANA Globo, GABRIEL Globo, KENDY Globo, TINY Globo, SILLA Globo, REGGY Globo, VENOSA Globo, MAXXY Globo, TATJANA Globo, GABRIEL Globo, KENDY Globo, TINY Globo, SILLA Globo, REGGY Globo, VENOSA Globo |
| Производител | Globo |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Атипичен, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, комплекти
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
