







Размери 86×48×58 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светлокафяви трапезни столове в комплект 4 бр. Muli – Marckeric
| Ширина: | 48 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 58 cм |
| Височина: | 86 cм |
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Комплект столове за хранене | 4 броя |
| Трапезни столове материал | Метал |
| Тапицирани | Да |
| Цвят | Кафяв |
| Държава на произход | CN |
| Тип | Тапициран |
| Брой части | 4 бр. |
| Височина на облегалката | 40 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 48 cm |
| Дълбочина на седалката | 40 cm |
| Височина на седалката | 46 cm |
| Височина на крачетата | 43 cm |
| Капацитет на тежестта | 100 kg |
| Тегло | 4.95 kg |
| Характеристики | Неподреждащи се |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Muli |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Метал |
| Материал | Подплатен/метал |
| Спецификации на материала | 10% найлон/90% полиестер |
| Мартиндейл | 23000 martindale |
| Тапицерия | Marckeric FABRIC STYLE 170 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Material | Подплатен/метал |
| Производител | Marckeric |

83×50×49 cм, модерни, скандинавски
Безплатна доставка
Модерни, плат
В наличност
86×49×58 cм, модерни, 4 броя
Безплатна доставка
81×56×55 cм, с подлакътници, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални, метал
В наличност
С подлакътници, плат, тапицирани
В наличност
С подлакътници, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, от орех
В наличност
86×58×57 cм, с подлакътници, 2 броя
Безплатна доставка
С подлакътници, модерни, тапицирани
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
Модерни, тапицирани
В наличност
Модерни, тапицирани
В наличност
Модерни, тапицирани
В наличност
Модерни, тапицирани
В наличност
Модерни, от бук
В наличност
84×58×59 cм, с подлакътници, модерни
В наличност
Модерни, от бук
В наличност
88×45×53 cм, модерни, от дъб
В наличност
84×58×59 cм, с подлакътници, модерни
В наличност
Плат, дърво, тапицирани
В наличност
От бук, тапицирани
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, екологична кожа, тапицирани
В наличност
Модерни
В наличност
Ретро, модерни, от дъб
В наличност
Модерни, въртящ се, тапицирани
В наличност
88×58×60 cм, с подлакътници, модерни
Безплатна доставка
81×51×55 cм, ретро, от дъб
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, тапицирани
В наличност
240×260 cм, височина, диаметър
В наличност

Диаметър
В наличност
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност

240×260 cм, височина, диаметър

60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

37×41×35 cм, пуфове, скандинавски
В наличност
53×60×46 cм, от пластмаса, диаметър

137×78×68 cм, сгъваем, на открито
В наличност
101×57×79 cм, диаметър, с колела
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
220×240 cм, двойно легло, височина
В наличност
140×137 cм, воал, завеси от една част
В наличност

Диаметър
В наличност