





Размери 120×90×40 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Кремаво-естествено шкафче от декор от дъб 90x120x40 cm Lucile – Marckeric
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 120 cм |
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Декор | Дъб |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Вид врата на шкаф | Отворен / без врата |
| Държава на произход | TR |
| Височина на крачетата | 15 cm |
| Капацитет на тежестта | 30 kg |
| Тегло | 47.05 kg |
| Система за затваряне | Плавно затваряне |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Lucile |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | С крачета/с рафтове/с врати |
| Цвят на краката | Бял |
| Материал на краката | Метал |
| Обработка на повърхността | Меламин |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал | ПДЧ |
| Цвят | Естествен/кремав |
| Material | ПДЧ |
| Производител | Marckeric |

Класическо отваряне, прави шкафове
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
От дъб, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност

Модерни, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
102×82×22 cм, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
С плъзгаща се врата, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне, прави шкафове
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне, прави шкафове
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
210×40×40 cм, мат, от бор
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност


Самозалепващи се, с вакуум
В наличност