
Zuma Line D2338-60-LED Димируемо огледало за баня 36W/230V 3000/4000/6000K Ø60 см IP44
⌀ 60 cм, с осветление
В наличностРазмери ⌀ 80 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Дизайнерско стенно огледало с LED осветление. С изчистен модерен дизайн се вписва във всеки дом. Възможност за избор на цветна температура (3000K, 4000K, 6000K). Лесно управление чрез сензорен (докосващ) превключвател. Степен на защита IP44 - особено подходящо за използване в бани, защитено от пръскаща вода.
| Диаметър: | 80 cм |
|---|
| С осветление | Да |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Температура на светлината | 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Общ светлинен поток | 626 lm, 626 lm, 626 lm, 626 lm, 626 lm, 626 lm, 626 lm, 626 lm, 626 lm, 626 lm, 626 lm, 626 lm |
| Тип | Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление |
| Функция | Сензорно управление/LED технолигия, Сензорно управление/LED технолигия, Сензорно управление/LED технолигия, Сензорно управление/LED технолигия, Сензорно управление/LED технолигия, Сензорно управление/LED технолигия, Сензорно управление/LED технолигия, Сензорно управление/LED технолигия, Сензорно управление/LED технолигия, Сензорно управление/LED технолигия, Сензорно управление/LED технолигия, Сензорно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Series | LED MIRROR, LED MIRROR, LED MIRROR, LED MIRROR, LED MIRROR, LED MIRROR, LED MIRROR, LED MIRROR, LED MIRROR, LED MIRROR, LED MIRROR, LED MIRROR |
| Производител | Zuma Line |

⌀ 60 cм, с осветление
В наличност
Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли


Кръгли

Кръгли


Кръгли

⌀ 80 cм
В наличностБезплатна доставка
Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли

⌀ 60 cм, с осветление
В наличностБезплатна доставка
Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли

Кръгли

С осветление, кръгли

Правоъгълни
В наличност
Кръгли

С осветление, кръгли

⌀ 60 cм, с осветление, с рамка
В наличностБезплатна доставка
Кръгли

Кръгли




Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
230V
В наличност
Детски люлки
В наличност

Малък
В наличност


Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка